Kanal 7 yeni yayın dönemine yine herkesi ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Kanal 7, yıllarca büyük ilgiyle takip edilen programların yanı sıra büyük bir izleyici kitlesine sahip olan günlük dizilerle güne renk katmaya geliyor.

İşte yenilenen Kanal 7’nin yeni dönem programları…

Kanal 7’de Hint rüzgarı esiyor…

Arnav ve Khushi’nin unutulmaz aşk öyküsünün anlatıldığı Bir Garip Aşk yeni sezonda tekrar bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.
Halen yayınlanmaya devam eden Yalancı Bahar dizisi de yeni dönemde Madhubala ve RK arasındaki nefretle başlayıp tutku dolu bir aşka dönüşen hikayeyi anlatmaya devam edecek. Yeni yayın döneminde Kanal 7 ekranlarında olacak bir diğer Hint dizisi Deli Divane dizisi Sadhana ve Alekh ile Ragini ve Ranvir’in hikayesini anlatmayı sürdürecek.

Bir Garip Aşk dizisinin devamı niteliğinde çekilen ve Shlok ve Aastha arasındaki hikayeyi anlatan dizi Tatlı Bela yeni yayın dönemde izleyenlerle buluşacak.

Yayınlandığı dönemde büyük ilgi gören ve Saraswatichandra’nın Kumud ile olan aşkını anlatan İki Yabancı, yeni yayın döneminde Kanal 7 ekranlarındaki yerini alacak.

Mohit Sengal’in başrolünü üstlendiği Hint dizisi Zor Sevda da yeni sezonda Kanal 7 ekranlarında izleyenlerin beğenisine sunulacak.

Elif’in gözyaşı dinmiyor…

Ekranların büyük bir ilgiyle takip edilen günlük dizisi ‘Elif’ yeni sezonda bomba gibi bölümlerle izleyici karşısına çıkacak. Yıllarca kavuşulamayan aşkta mutlu sona yaklaşırken Arzu’nun çıkardığı yangın ile sezona veda eden dizide tüm taşlar yerinden oynayacak.

Kanal 7’nin sevilen programları izleyicinin beğenisini kazanmaya devam ediyor…

Dr. Feridun Kunak Show herkesin günlük yaşamda karşılaştığı problemlere pratik çözümler üretirken, Cuma Sohbetleri, Nursaçan’la Sohbetler ve Önden Gidenler ile dini konularda merak edilenler ekrana taşınacak. Siyasetin nabzı ise İskele Sancak ve Başkent Kulisi’nde atacak. İzleyiciler, Gündüz Gece ile Anadolu insanının samimiyetine tanık olurken Dünyayı Geziyorum ile farklı kültürlerle tanışacak. Mahmut Tuncer Show ise dargınları barıştırmaya, sevenleri kavuşturmaya devam edecek.

Gündemin sıcak başlıkları Kanal 7 haber bültenlerinde…

Kanal 7 haber bültenleri, yurt ve dünya gündemindeki olayları güçlü haber kadrosuyla  ekrana taşımaya devam ediyor. Tümer Doğru Kanal 7 Haber Saati, Hülya Seloni HaftaSonu Haberleri ile günün önemli gelişmelerini izleyiciye yansıtacak. Ayrıca izleyiciler, hafta içi Merve Amaç ve hafta sonu Semanur Sönmez Yaman Kanal 7 Sabah Haberleri ile yeni güne hazırlanacak.

Sevilen filmler Kanal 7’de.

Yerli ve yabancı sinemanın en seçkin örneklerinin yanı sıra memleketin dört bir yanından farklı hikayelerin anlatıldığı televizyon filmleri Kanal 7’de izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
İkimizin Yerine 167. Bölüm İzle 21 Şubat 2019
Ekranların ilgiyle izlenen Hint dizisi İkimizin Yerine 21 Şubat Perşembe günü yayınlanan son bölümü 167. bölümüyle izle7.com'da. İkimizin Yerine dizisinde bugün Anandi’nin kendisinden gizli sınava girmesine sinirlenen Dadisa, ev halkı ile iletişimini keser. Jagdish de babaannesi ile bir olur ve Anandi’nin okula devam etmesine izin vermez.Anandi’nin sınavda derece alması evde sorun yaratır. Dadisa ve Jagdish, Anandi’yi kendilerinden gizli iş çevirmekle suçlar. Jagdish, karısının okula gitmesini istemediğini açıklar. Anandi ise ailesinden gizlediği gerçekleri ilk kez anlatır. Jagdish’in arkadaşlarından utanmasını ve kendisini eşi olarak tanıştırmadığını söyler. Anandi, Jagdish’in doğum günü için okula gittiğinde yaşadığı aşağılanmayı unutmadığını söyler. Jagdish ise suçunu kabul etmez ve Anandi’ye kötü davranmaya devam eder. Anandi, Jagdish’e başlattığı savaşı kazanabilecek mi? Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16.10’da Kanal 7 ekranlarında…Künye :Dizi adı: Balika Vadhu-İkimizin YerineOyuncular: Avinash Mukherjee, Toral Rasputra, Pratyusha Banerjee, Avika Gor, Surekha Sikri, Vibha Anand, Janvi Chheda, Shashank Vyas, Shashank Vyas, Smita Bansal, Vimarsh Roshan, Neha Marda, Saptrishi Ghosh, Mahima MakwanaYönetmen: Sidharth Sengupta, Pradeep YadavSenaristler: Purnendu Shekhar, Gajra Kottary, Rajesh Dubey, Usha Dixit, Raghuvir Shekhawat, Manisha Singh, Kovid Gupta, Raman ManaktalaTürü: Drama, Romantik
İkimizin Yerine 167. Bölüm İzle 21 Şubat 2019
Elif Dizisi 869. Bölüm Fragmanı
Elif dizisi 869. bölümde Macide aylardır güvendiği tek kişi olan Melek’in bunca şeyi yapmayacağını düşünür ve içindeki şüpheyi gidermek için hapishaneye gider. Melek Macide’yle konuştuğunda Macide ikna olabilecek mi?Macide ve Hümeyra Kıymet’in odasına girdiklerinde gizemli kişiyle karşılaşacaklarını düşünür fakat Mahir onlara görünmeden kaçmayı başarır.  Kıymet’e bu kişiyi sorduklarında ise cevap alamazlar. Öte yandan Melek kızı Elif’ten uzakta, çaresiz ve perişan haldeyken, Fosforlu ona yoldaş olur. Macide, Melek’in bunca şeyi yapmış olabileceğine hala inanamaz. Bunun üzerine, Kıymet’in planıyla konağa gelen avukat ve noterin o günkü konuşmalarını hatırlamaya çalışır. Gülsüm’den bilgi almak ister ama onun söyledikleri yeterli olmaz. Bunun üzerine nezarethaneye Melek’i ziyarete gider. Melek Macide’nin kafasındaki sorulara yanıt verebilecek mi?Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 20:50’de Elif ile Kanal 7’de…   Yönetmenler: Ece Tahtalıoğlu Pertez, Yasemin ErkulYardımcı Yönetmen: Emre BahadırUygulayıcı Yapımcı: Nuri ÖzGörüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk HarmanyaOyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.
Elif Dizisi 869. Bölüm Fragmanı