Kanal 7 yeni yayın dönemine yine herkesi ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Kanal 7, yıllarca büyük ilgiyle takip edilen programların yanı sıra büyük bir izleyici kitlesine sahip olan günlük dizilerle güne renk katmaya geliyor.

İşte yenilenen Kanal 7’nin yeni dönem programları…

Kanal 7’de Hint rüzgarı esiyor…

Arnav ve Khushi’nin unutulmaz aşk öyküsünün anlatıldığı Bir Garip Aşk yeni sezonda tekrar bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.
Halen yayınlanmaya devam eden Yalancı Bahar dizisi de yeni dönemde Madhubala ve RK arasındaki nefretle başlayıp tutku dolu bir aşka dönüşen hikayeyi anlatmaya devam edecek. Yeni yayın döneminde Kanal 7 ekranlarında olacak bir diğer Hint dizisi Deli Divane dizisi Sadhana ve Alekh ile Ragini ve Ranvir’in hikayesini anlatmayı sürdürecek.

Bir Garip Aşk dizisinin devamı niteliğinde çekilen ve Shlok ve Aastha arasındaki hikayeyi anlatan dizi Tatlı Bela yeni yayın dönemde izleyenlerle buluşacak.

Yayınlandığı dönemde büyük ilgi gören ve Saraswatichandra’nın Kumud ile olan aşkını anlatan İki Yabancı, yeni yayın döneminde Kanal 7 ekranlarındaki yerini alacak.

Mohit Sengal’in başrolünü üstlendiği Hint dizisi Zor Sevda da yeni sezonda Kanal 7 ekranlarında izleyenlerin beğenisine sunulacak.

Elif’in gözyaşı dinmiyor…

Ekranların büyük bir ilgiyle takip edilen günlük dizisi ‘Elif’ yeni sezonda bomba gibi bölümlerle izleyici karşısına çıkacak. Yıllarca kavuşulamayan aşkta mutlu sona yaklaşırken Arzu’nun çıkardığı yangın ile sezona veda eden dizide tüm taşlar yerinden oynayacak.

Kanal 7’nin sevilen programları izleyicinin beğenisini kazanmaya devam ediyor…

Dr. Feridun Kunak Show herkesin günlük yaşamda karşılaştığı problemlere pratik çözümler üretirken, Cuma Sohbetleri, Nursaçan’la Sohbetler ve Önden Gidenler ile dini konularda merak edilenler ekrana taşınacak. Siyasetin nabzı ise İskele Sancak ve Başkent Kulisi’nde atacak. İzleyiciler, Gündüz Gece ile Anadolu insanının samimiyetine tanık olurken Dünyayı Geziyorum ile farklı kültürlerle tanışacak. Mahmut Tuncer Show ise dargınları barıştırmaya, sevenleri kavuşturmaya devam edecek.

Gündemin sıcak başlıkları Kanal 7 haber bültenlerinde…

Kanal 7 haber bültenleri, yurt ve dünya gündemindeki olayları güçlü haber kadrosuyla  ekrana taşımaya devam ediyor. Tümer Doğru Kanal 7 Haber Saati, Hülya Seloni HaftaSonu Haberleri ile günün önemli gelişmelerini izleyiciye yansıtacak. Ayrıca izleyiciler, hafta içi Merve Amaç ve hafta sonu Semanur Sönmez Yaman Kanal 7 Sabah Haberleri ile yeni güne hazırlanacak.

Sevilen filmler Kanal 7’de.

Yerli ve yabancı sinemanın en seçkin örneklerinin yanı sıra memleketin dört bir yanından farklı hikayelerin anlatıldığı televizyon filmleri Kanal 7’de izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Bıçak Sırtı 2. Bölüm İzle 18 Ekim 2019
Yeni Hint dizisi Bıçak Sırtı 18 Ekim Cuma günü yayınlanan 2. bölümüyle izle7.com'da. Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi Bıçak Sırtı’nda bu akşam Swara Ragini’nin evleneceği kişiyi merak eder ve damadın ailesinin evine gider. Gizlice aileyi gözetlerken yakalanan Swara, Sharmishtha ve Shektar arasında büyük bir gerilime neden olur. Swara Ragini’nin evleneceği çocuğu ve ailesini tanımak için tehlikeli bir işe kalkışır. Fakat işi eline yüzüne bulaştırır. Shektar, damadın ailesine rezil olduğunu düşünerek Swara’ya tokat atar. Torununun evlenmesini isteyen Parvati damadın ailesinden özür diler. Shektar Sharmishtha’nın yanına gider ve ona Swara’nın yaptıklarını anlatıp hakaret eder. Shektar’ın sözlerine dayanamayan Sharmishtha ona hesap sormak ister. Öfkesini kontrol edemeyen Sharmishtha Shektar’a geçmişleriyle ilgili büyük bir sırrı ağzından kaçırır. Sharmishtha’nın yıllarca sakladığı bu büyük sır ne?Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…Yönetmen: Ravi RajOyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar SharmaOrijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur, Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015
Bıçak Sırtı 2. Bölüm İzle 18 Ekim 2019