Sevilen Hint dizisi Sapna Babul Ka Bidaai, Deli Divane adı ile Kanal 7 ekranlarında. Sadhana ve Ragini adlı 2 kuzenin başından geçen olayların anlatıldığı Deli Divane dizisinin fragmanları, Kanal 7 Dailymotion hesaplarından Full HD yüksek görüntü kalitesi ile tek parça halinde izlenebiliyor.

Orjinal adı Bidaai olan Deli Divane dizisinin 3 Eylül Cumartesi günü saat 16.15’te yayınlanacak yeni bölümünde neler olup biteceğini Kanal 7 Dailymotion sayfasında yer alan fragmanlar ile takip edebilirsiniz.

Deli Divane 39. Bölüm Fragmanı

Deli Divane 39. Bölüm – 3 Eylül Cumartesi

Deli Divane 39. Bölüm Özeti
Sadhana, Ranvir’in yalancı biriyle evlenmemesi için Vasundhara’nın ona kötü davranmasını göze alır. Sonia’nın herkesten gizlediği sevgilisi düğüne gelip her şeyi anlatır. Duyduklarına inanamayan Ranvir, Sadhana’nın söylediklerine kulak asmadığına çok pişman olur. Ranvir, yaşadıklarından sonra bunalıma girer. Alekh ve Sadhana, Ranvir’in sıkıntılarını atlatmasına yardımcı olur. Sadhana ile evlenmeden önce odasından dışarı çıkamayan Alekh, herkesle konuşmaya başlar. Sadhana’nın telefonla konuşmasını fırsat bilen Alekh, yeğenleri ile körebe oynarken biranda merdivenlerden yuvarlanır. Sadhana, Alekh’in sesiyle hemen yanına koşar.
Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün 16.15’de yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında…

Künye
Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

YENİ BÖLÜMLER izle7.com