Sevilen Hint dizisi Sapna Babul Ka Bidaai, Deli Divane adı ile Kanal 7 ekranlarında. Sadhana ve Ragini adlı 2 kuzenin başından geçen olayların anlatıldığı Deli Divane dizisinin fragmanları, Kanal 7 Dailymotion hesaplarından Full HD yüksek görüntü kalitesi ile tek parça halinde izlenebiliyor.

Orjinal adı Bidaai olan Deli Divane dizisinin 31 Ağustos Çarşamba günü saat 16.15’te yayınlanacak yeni bölümünde Snele olup biteceğini Kanal 7 Dailymotion sayfasında yer alan fragmanlar ile takip edebilirsiniz.

Deli Divane 36. Bölüm Fragmanı

Yalancı Bahar 77. Bölüm Fragmanı

Deli Divane 36. Bölüm Özeti

Şirketin başında olan Avni, Alekh’in iyileşmesini hiç istemez. Bu yüzden Sadhana ve Vasundhara’nın arasındaki gizli anlaşmayı bulmak için Vino’yu işe alır. İşsizlikten kurtulan Vino canla başla çalışır. Şirket hesaplarında bir gariplik olduğunu fark eden Vino, bu durumu Avni’ye anlatır. Avni ise açığının ortaya çıkacağından endişe eder ve Vino’ya bağırır. Kendisi yerine Ragini’nin dans festivaline gitmesine çok sinirlenen Dolly, herkese Sadhana’yı kötüler. Bunun üzerine Dolly, Sadhana’nın para için Alekh ile evlendiğini danstaki arkadaşlarına söyler. Ragini, kardeşi hakkında söylenenlere çok üzülür. Praka, kızının büyük bir festivale kabul edilesinden dolayı gururludur. Ranvir annesine Sonia ile evlenmek istediğini açıklar. Sonia’ya güvenmeyen Sadhana, Ranvir’in bu konuda yanlış bir karar verdiğini düşünür.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com