Dr. Feridun Kunak Show - 21 Mart 2019

25 Mart 2019, Pazartesi

YAZ GELMEDEN KİLOLARINIZA VEDA EDİN

Kanal 7’nin sevilen sağlık programı Dr. Feridun Kunak Show izleyicisinin sağlığını yakından takip ediyor. Dr. Feridun Kunak Show’da bugün yaz gelmeden forma girmek isteyenler için çok özel bilgiler ekrana taşınacak.

Hastalıklara karşı alternatif çözüm yolları üreten Dr. Feridun Kunak Show izleyicisinin yaralarına merhem olmaya devam ediyor. Dr. Feridun Kunak Show’da bugün sağlıklı ve kalıcı bir şekilde zayıflamak için altın değerinde önerilere yer verilecek. Kunak, metabolizma hızlandıran kürler, yağ yakıcı çaylar ve obeziteyle başa çıkmak için çok özel reçeteleri canlı yayında anlatacak.

Programda ayrıca bağırsak çalıştıran karışımlar izleyiciye aktarılacak.

Sağlıktan güzelliğe hayat kurtaran pratik bilgilerle bezeli Dr. Feridun Kunak Show Pazartesi-Perşembe 09:25’te Kanal 7’de…

***

TEPEDEN TIRNAĞA SAĞLIK  DR. FERİDUN KUNAK SHOW’DA

Kanal 7 ekranlarının yıllardır vazgeçilmez programı olan Dr. Feridun Kunak Show bilgi ve sağlık dolu içeriğiyle izleyicisiyle buluşuyor. Dr. Feridun Kunak, sağlıktan güzelliğe, sanattan spora birçok alanda farklı konunun ele alındığı programda her biri alanında uzman konuklarla birlikte hafta içi sabahlarına renk katıyor.

Uzun zamandır farklı ve yenilikçi bir yaklaşımla izleyicisinin sağlığını yakından takip eden Dr. Feridun Kunak Show evlere konuk olmaya devam ediyor. Bitki dünyasının şifalı otlarını modern çağ hastalıklarını tedavide kullanmakta uzmanlaşan Dr. Feridun Kunak Show  İstanbul’dan izleyici karşısına çıkıyor. Alanında uzman konuklar ve sağlıktan güzelliğe, doğru beslenmeden günlük hayatta sık karşılaşılan sorunlara kadar birçok öneri Dr. Feridun Kunak Show’da yer alıyor.

Dr. Feridun Kunak izleyicilerini yeni güne sabah sporuyla hazırlarken, Serap Kunak ise güzellik önerileriyle ışıltılı bir cilt hazırlamalarına yardımcı oluyor. Her evde bulunan malzemelerle sağlıklı bir cilt elde etmenin yolları Dr. Feridun Kunak Show’da izleyiciye aktarılıyor.

Sağlıktan güzelliğe hayat kurtaran pratik bilgilerle bezeli Dr. Feridun Kunak Show Pazartesi-Perşembe 09:25’te Kanal 7’de…

Dr. Feridun Kunak Show programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

Yönetmen : Şükran Karakurt

Twitter : twitter.com/KunakShow

Sunucu : Dr. Feridun Kunak – Serap Kunak

E- Posta : feridunkunakshow@kanal7.com

Web sitesi : http://feridunkunak.com/

Burun Tıkanıklığına Doğal Çözüm! Kulak Ağrısını Gideren Etkili Kür Tarifi Menisküse İyi Gelen Şifalı Sirke Tarifi Doğru Tansiyon Ölçümü Nasıl Olmalı? Ayaklarda Basış Bozukluğu Nasıl Anlaşılır? Kramp Ağrısını Yok Eden Bitkisel Kür Tarifi Gıdı Sarkmasını Yok Eden Etkili Kür Tarifi Böbrek Kistlerini Yok Eden Şifalı Kür Tarifi Mide Küçültme Ameliyatı Nedir ve Nasıl Yapılır? Cilt Yanıklarına İyi Gelen Doğal Krem Tarifi Göz Tansiyonuna İyi Gelen Kür Tarifi Patates Suyu ile Gastrit ve Ülserden Kurtulun! Ayaktaki Kemik Çıkıntısını Yok Eden Basit Yöntemler Evde Boğulma Esnasında Neler Yapılmalı? Stent ve By-Pass Nedir? Nasıl Yapılır? Ayak Şişmesine İyi Gelen ve Rahatlatan Doğal Karışım Tarifi Fibromiyalji Nedir? Fibromiyalji İçin Bitkisel Kür Tarifi Ağız Yaraları (Aft) ve Diş Etleri İçin Kür Tarifi Kusma Sorununa Bitkisel Çözüm! Lavanta ile Uykusuzluğa Kesin Çözüm! Gıda Zehirlenmesini Önleyen Etkili Karışım Boğaz Ağrısı İçin Doğal Pastil Yapımı İshali Önleyen Doğal Karışım Egzamadan Kurtaran Ev Yapımı Sirke Tarifi Süleyman Demirel’i Doktoru Feridun Kunak Anlattı Dr. Kunak’tan Grip İçin Çok Özel Çay 20 Dakikada Zayıflatan Hamur Canlı yayında at ile tedavi ve pastırma yapımı İdrar kaçırma problemine canlı yayında hipnozlu çözüm Ballı Aşure Nasıl Yapılır DR. Feridun Kunak Show’un Canlı Yayın Konukları İnek ve Koyun Oldu Okul Çantası Kullanımında Nelere Dikkat Edilmeli Dr. Feridun Kunak Sezon Finalini ‘Akşam Oldu Hüzünlendim Ben Yine’ ile Yaptı Dr. Kunak’tan Korkutan Ölüm Şakası Botox yerine elektrik süpürgesiyle kırışıklıklardan kurtulma yöntemi Yüz felci için çok özel karışım Koyun sürüsü stüdyoya girdi! Dr. Feridun Kunak’tan canlı yayında kurban pazarlığı Dr. Kunak’tan metabolizmayı hızlandıran çay tarifi Feridun Kunak’ı gözyaşlarına boğan hediye Dr. Kunak’tan saç beyazlamasını önleyen karışım Ev yapımı diş macunu tarifi Kuaföre gitmeden evde doğal boya yapımı Zahid Akman’dan teşekkür telefonu Varis Ve Ayak Şişkinliğine Pratik Karışım Dr. Feridun Kunak’la “Gangnam Style Sporu” Radyasyondan kurtaran özel karışım Serap Kunak’tan saç besleyici çok özel karışım İlk kurbanlık fiyatları belli oldu, koyun 750 TL, büyükbaş canlı hayvanın kilosu 12 TL Dr. Kunak’tan boyun ağrılarına iyi gelen burçak lapası tarifi Duruş bozukluklarına barfiks çalışması Dr. Feridun Kunak’tan hacda ayakları koruyacak tabanlık yapımı Dr. Feridun Kunak’tan karın yağlarını eritmenin formülü ‘Zihin Açıcı Şerbet’ tarifi Canlı Yayında Sağlıklı Ve Pratik Mangal Yapımı Sağlıklı sucuk böyle yapılır Dr. Feridun Kunak’tan diz ağrılarına üzümlü çözüm
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
YENİ BÖLÜMLER izle7.com