12 Mart 2019, Salı

2019 YEREL SEÇİMLERİ İSKELE SANCAK’TA DEĞERLENDİRİLİYOR

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunumuyla ekrana gelen İskele Sancak’ta bu akşam usta gazetecilerle birlikte yaklaşan seçimler masaya yatırılacak.

Siyaset kulislerinin arka perdesinde yaşananları ekrana taşıyan İskele Sancak yaklaşan seçim öncesi özel yayınlarla ekrandaki yerini alıyor. Programda bu hafta bu akşam 2019 yerel seçimleri bütün yönleriyle ele alınacak. Selman Öğüt, Hüseyin Yayman ve Yaşar Hacısalihoğlu’nun konuk olacağı programda partilerin seçim stratejileri, liderlerin miting alanlarında yaptıkları açıklamalar ve belediye başkan adaylarının vaatleri yorumlanacak.

Siyasetin nabzının attığı İskele Sancak Salı akşamı 23:10’da Kanal 7’de…

***

İSKELE SANCAK SEÇİM SÜRECİNİ YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan olayların masaya yatırıldığı İskele Sancak, yerel seçimler öncesi Kanal 7’de izleyicisiyle buluşuyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in yönetiminde ekrana gelen İskele Sancak, yaşanan siyasi, toplumsal ve ekonomik gelişmeleri alanında uzman konukları ile değerlendiriliyor.

Ülke ve dünya gündemini meşgul eden, önemli gelişmelerin konuşulduğu İskele Sancak, yerel seçimler öncesi partilerin nabzını tutuyor. Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen programda her biri kedi alanında uzman isimlerle gündemin sıcak başlıkları canlı yayında konuşuluyor.

Seçim süresince her Salı ekrana gelen İskele Sancak’ta, ülke siyaseti ve uluslararası gündem maddeleri konuşulurken, araştırma şirketlerinin anketlerine yer veriliyor. Çok sesliliğin hâkim olduğu programda yaşanan olayların yankıları canlı yayında farklı görüşten isimlerle birlikte irdeleniyor.

Türkiye’nin demokrasi platformu ‘’İskele Sancak’’ Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in yönetiminde  her Salı 23:10’da canlı yayınla Kanal 7’de…

İskele Sancak programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

Yapımcı – Yönetmen : Turgut Bosut

Hazırlayan ve Sunan : Mehmet Acet

Program Koordinatörü : Tuğba Arslan

Yapım – Yönetim Yardımcıları : Kübra Başer

Twitter : twitter.com/acetmehmettw

E-Posta : iskelesancak@kanal7.com

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Elif Dizisi 890. Bölüm Fragmanı
Elif dizisi 890. bölümde Melek’in mahkeme günü gelir. Fikret mahkemede Melek’in suçsuz olduğunu ispatlamaya çalışırken Kerem bunun tam aksini düşünür. Mahkemeden çıkan karar ne olacak?Melek’in mahkeme günü gelip çatar. Elif, Aslı ve Mahir oldukça heyecanlıdır. Kerem ne olacağını bilmemenin gerilimindeyken, Hümeyra ise adaletin doğru şekilde yerini bulmasını ister. Kıymet Elif’e mahkemeye gelemeyeceğini söylese de Hümeyra ona daha önce söz vermiştir. Onu farkında olmadan Kıymet’in zulmünden kurtarır, mahkemeye götüreceğini söyler. Levent Hümeyra’yı yalnız bırakmak istemez, işten ayrılmış olmasına rağmen onun yanında mahkemeye katılmak için gelir. Mahkeme boyunca olaylar Melek’in lehine işler, duruşma salonunda Melek için olumlu bir hava eser. Kerem bu durumdan endişelenir ve onun cezasız kalmasını istemez. Bu nedenle söz alır ve bir konuşma yapar. Bu konuşma hâkimin Melek’e bakış açısını değiştirir. Davadan çıkacak karar ne olacak?Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 20:50’de Elif ile Kanal 7’de…Yönetmenler: Betül Durmuş, Ece TahtalıoğluYardımcı Yönetmen: Emre BahadırUygulayıcı Yapımcı: Nuri ÖzGörüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk HarmanyaOyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.
Elif Dizisi 890. Bölüm Fragmanı