TV Filmi ‘Bir Kız Sevdim’

14 Aralık 2018 Cuma - 08:00

Bir Kız Sevdim İzle

İMKÂNSIZ BİR AŞK HİKÂYESİ

İmkânsız bir aşk hikâyesi… Kan kanseri Hilal ve ona hayatını adayan, gözü ondan başkasını görmeyen Barış… ‘‘Bir Kız Sevdim’’ Kanal 7 ekranlarında.

Avukat Barış kendi yaşam tarzına uymayan, başörtülü dindar komşu kızı Hilal’e aşık olur ve onunla evlenmek ister. Hilal de Barış’a ilk gördüğünde aşık olur fakat yakalanmış olduğu kan kanseri hastalığından dolayı Barış’ın aşkına cevap veremez. İki sevdalı birbirlerine hasret yaşarlarken, Hilal’in arkadaşı Ayla bu duruma kendince bir çözüm bulur.  Ayla’nın planına göre, Hilal’e iyileştiği söylenecektir. Bu teklifi Barış, Hilal’in babası ve doktoru hemen kabul eder. Herkesin ortak bir amacı vardır; o da Hilal’in son günlerinde mutlu olmasıdır. Doktor vakit kaybetmeden Hilal’i arar ve iyileştiğini söyler. Bu mucizevi haber Hilal’i çok sevindirmiş,  yıllardır hayalini kurduğu gelecek ve anne olma hayallerine kavuşacağı duygusu ile adeta sevinçten bulutların üzerinde uçar. Sevinç ve kederle yanıp kavrulan Barış’ın evlenme teklifini kabul eder ve alelacele düğün yapar evlenirler. Barış ile Hilal evliliklerini dolu dolu yaşarken, Hilal aniden bayılır. Paniğe kapılan Barış apar topar Hilal’i hastaneye kaldırır. Korku ve kederle sona geldiklerini hisseden Hilal’in ailesi koridor da keder içinde beklerlerken Doktor, aile ve Hilal’i odasında bir araya getirip oynadıkları oyunu anlatır. Hilal tam yıkılmışken doktor mucizevi haberi verir.

Yönetmen: Ahmet Sönmez
Yapımcı: Osman Sönmez, Ahmet Sönmez
Senaryo: Soner Pehlevan
Oyuncular: Emre Özmen, Gizem Mercan Ağçal, Oğuz Şenol, Hüseyin Özay, Özgür Gezer Varum, Mehmet Özden, Fatih Küçük, Gül Kahyaoğlu, Ayşe Tahir, Mustafa Ertuğrul, Nuray Cengiz
Yapım: 24 Kare Film

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE