İki Kardeş Bir İstanbul TV Filmi İzle

KENETLENMİŞ İKİ YÜREĞİN İSTANBUL MACERASI

Çocuk hikayelerin yer aldığı Kanal 7 TV Filmleri kuşağında bugün evlatlık verilmek istenen iki kardeşin birbirlerinden ayrılmama mücadelesinin anlatıldığı “İki Kardeş Bir İstanbul” adlı film ekrana gelecek.
Emre ve Aslı birbirlerini çok seven ve hayatlarının her anını birlikte geçiren iki kardeştir. Kocaeli’de ailesinin yanında mutlu bir yaşam sürdüren kardeşlerin yaşamı ailelerinin aldığı bir kararla değişir. Maddi sıkıntılar içinde yaşayan ailenin bu durumuna yardımcı olmak isteyen çocukların amcası, Emre’yi evlatlık almak istediğini bildirir. Amcanın bu isteğini olumlu karşılayan Emre’nin babası oğlunu evlatlık vermeye kararlıdır.

Babasının aldığı bu kararı duyan Emre evden kaçmayı kafasına koyar. Küçük çocuk evden ayrılmadan önce bu durumu kardeşi Aslı’ya da bildirir ve evden kaçacağını söyler. Abisinin bu kararı verdiğini duyan Aslı ise Emre’yi terk etmeye hiç niyetli değildir. İki kardeş bir gün Kocaeli’ndeki evlerinden sessizce ayrılırlar ve İstanbul’a doğru yola koyulurlar. Yaşadıkları küçük kasabadan sonra geldikleri İstanbul gibi büyük bir şehir onlar için ürkütücü bir yer olmaya başlar. Yaşamaya başladıkları bu koca şehirde iki kardeş karşılaştıkları zorluklara birlikte göğüs germek için birbirlerine söz verirler. İki kardeş ayrılmamak için girdikleri bu zorlu yolda ailelerini verdikleri karardan döndürebilecekler mi?

Ailesi tarafından evlatlık verilmek istenen bir çocuğun kız kardeşinden ayrılmamak için verdiği boyundan büyük maceraların anlatıldığı duygu yüklü yapım “İki Kardeş Bir Sevda”  Kanal 7’de.

Yapım: MedyaLab
Yönetmen: Zeynep Tor
Senaryo: Hayriye Ersöz
Müzik: Özkan Turgay
Yapımcı: Çağrı Gedikoğlu
Oyuncular: Efe Karaman, Meryem Kargın, Gökhan Çelebi, Canan Akgül, Bülent Onur, Tolga Öztürk, Kutay Sandıkçı, Onur Yaprakcı, Ali Asker

YENİ BÖLÜMLER izle7.com