Keloğlan İzle

EFSANE İLE MODERN ARASINDA YAŞAYAN KELOĞLAN’IN İSTANBUL MACERALARI

Yüzyıllardır masallarıyla dilden dile dolaşan Keloğlan Kanal 7 ekranında canlanıyor ve ete kemiğe bürünerek İstanbul’a geliyor.

Hikaye tanıdık. Ama masalın sonu pek de bilindik değil. Malum… Keloğlan, Padişah’ın  güzel kızına gönlünü kaptırır ve kızı istemeye saraya gider. Fakat Padişah, kızı Gülşah’ı Keloğlan’a vermez ve öldürülmesini emreder. Ancak Keloğlan Ak sakallı dede tarafından kurtarılır ve kendisine hediye edilen sihirli değneğiyle zamanda yolculuk yaparak günümüz İstanbul’una  gelir.

Yönetmen-Yapımcı : Zeynep Tor
Senaryo: Önder Eren
Müzik: Müjdat Akgün
Oyuncular: Tanser Yılmaztürk (Keloğlan), Peri Mehtap Çiçek (Cankız), İnci Şen (Keloğlanın annesi ), Enis Fosforoğlu (Aksakallı Dede), Ali Uyandıran (Padişah Desturşah), Ayşegül Ünsal (Dilpak Sultan), Özden Özgürdal (Vezir Temcit), Lori Barukas (Nazik  Cellat),  Mehmet Ulay (Tarık), Canan Kılıç (Mine), Hülya Erçel (Saadet),Özgür Efe Özyeşilpınar (Maksut), Namık Kemal Yiğittürk (Davut), Candan Ersoy (Canan), Levent Akkök (Mehmet), Senem Güzel (Gülşah), Yeşim Yükselen (Falcı).

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…Künye: Orijinal Adı: UttaranYapım Yılı:2008-2015                                                    Yönetmen: Nandita MehraSenaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)