12 Nisan 2021

‘Neylerse Güzel Eyler’ Filmine İlişkin Açıklama

Kanal 7’de yayınlanan ‘Neylerse Güzel Eyler’ adlı televizyon filmindeki bir sahneye sosyal medya ve bazı haber sitelerinde yer verilerek, hayvanlara zarar verildiği iddia edilmiştir. 2012 yılında tek bölüm olarak çekilen televizyon filminde hiçbir hayvan zarar görmemiştir.

Filmde, hayvana ve insana eziyet eden kötü karakterin başına gelenler anlatılırken, filmin ana fikriyle ortaya atılan iddialar tezat oluşturmaktadır.
Kanal 7 Medya Grubu hayvan hakları konusunda her dönem en yüksek hassasiyeti göstermiş ve göstermeye devam etmektedir. Bu konudaki tavizsiz yaklaşımımız bundan sonra da devam edecektir.

2012 yılında çekimleri Halk Film tarafından yapılan ‘Neylerse Güzel Eyler’ filmindeki sahnelere ilişkin yapımcı tarafından verilen bilgiler şöyledir; ‘Yavru köpek sahnesinde ses ve görüntü kurgusu yöntemi kullanılarak sahnenin gerçekliği arttırılmıştır. Hayvan hiçbir şekilde zarar görmemiş ve çekimlerin ardından sahibine teslim edilmiştir.

Aynı filmdeki, koyun sürüsüne arabayla çarpma sahnesi 4-5 planda çekilmiş ve burada da hiçbir hayvana zarar verilmemiştir.’

Kamuoyunda oluşan hassasiyet nedeniyle ‘Neylerse Güzel Eyler’ filmindeki ilgili sahneler gözden geçirilecektir.

Kanal 7 Medya Grubu, UNESCO Hayvan Hakları Evrensel Beyannamesine bireysel ve kurumsal olarak tamamen katılmakta ve desteklemektedir. Yeryüzünde yaşayan her canlının yaşam hakkı vardır ve bu hak, bir başkası tarafında elinden alınamaz düşüncesi kurumumuz tarafından benimsenmiştir.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Can Yoldaşım 296. Bölüm İzle 22 Mayıs 2022
Can Yoldaşım dizisinde Suraj’ın sırtına büyük bir reklam panosu düşer ve hastaneye kaldırılır. Her şeyden habersiz olan Sandiya’yı nasıl bir sürpriz bekliyor? Kanal 7'nin sevilen günlük dizisi Can Yoldaşım 22 Mayıs Pazar günü yayınlanan son bölümü 296. bölümüyle izle7.com'da.296. BölümSuraj son anda annesini bulur ve onu yağmacıların çıkardığı yangından kurtarır. Fakat o esnada büyük bir reklam panosu Suraj’ın üstüne düşer. Sırtından ağır darbe alan Suraj büyük bir gayretle yaralananlara yardım etmeye çalışır. Çektiği ağrıya dayanmaya çalışan Suraj yere yığılınca etraftakiler tarafından hastaneye kaldırılır. Öte yandan Suraj’ın yaşadıklarından habersiz olan Sandiya ise yağmacıların isyanını bastırmayı başarır. Suraj hastaneden döndüğünde herkes büyük bir şok yaşar. Sandiya eve döndüğünde nasıl bir manzarayla karşılaşacak?***SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DESevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.Yönetmen: Sumeet Hukamchand MittalSenaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema MantriOyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila NimbalkarTür: Romantik - Dram
Can Yoldaşım 296. Bölüm İzle 22 Mayıs 2022