12 Nisan 2021

‘Neylerse Güzel Eyler’ Filmine İlişkin Açıklama

Kanal 7’de yayınlanan ‘Neylerse Güzel Eyler’ adlı televizyon filmindeki bir sahneye sosyal medya ve bazı haber sitelerinde yer verilerek, hayvanlara zarar verildiği iddia edilmiştir. 2012 yılında tek bölüm olarak çekilen televizyon filminde hiçbir hayvan zarar görmemiştir.

Filmde, hayvana ve insana eziyet eden kötü karakterin başına gelenler anlatılırken, filmin ana fikriyle ortaya atılan iddialar tezat oluşturmaktadır.
Kanal 7 Medya Grubu hayvan hakları konusunda her dönem en yüksek hassasiyeti göstermiş ve göstermeye devam etmektedir. Bu konudaki tavizsiz yaklaşımımız bundan sonra da devam edecektir.

2012 yılında çekimleri Halk Film tarafından yapılan ‘Neylerse Güzel Eyler’ filmindeki sahnelere ilişkin yapımcı tarafından verilen bilgiler şöyledir; ‘Yavru köpek sahnesinde ses ve görüntü kurgusu yöntemi kullanılarak sahnenin gerçekliği arttırılmıştır. Hayvan hiçbir şekilde zarar görmemiş ve çekimlerin ardından sahibine teslim edilmiştir.

Aynı filmdeki, koyun sürüsüne arabayla çarpma sahnesi 4-5 planda çekilmiş ve burada da hiçbir hayvana zarar verilmemiştir.’

Kamuoyunda oluşan hassasiyet nedeniyle ‘Neylerse Güzel Eyler’ filmindeki ilgili sahneler gözden geçirilecektir.

Kanal 7 Medya Grubu, UNESCO Hayvan Hakları Evrensel Beyannamesine bireysel ve kurumsal olarak tamamen katılmakta ve desteklemektedir. Yeryüzünde yaşayan her canlının yaşam hakkı vardır ve bu hak, bir başkası tarafında elinden alınamaz düşüncesi kurumumuz tarafından benimsenmiştir.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Can Yoldaşım 56. Bölüm İzle 24 Eylül 2021
Can Yoldaşım’da bugün Suraj önüne çıkan engellere rağmen yarışmada finale kalır. Suraj sürekli kendisine destek olan karısına onu sevdiğini söyler. Sandiya Suraj’a ne cevap verecek? Sevilen Hint dizisi Can Yoldaşım 24 Eylül Cuma günü yayınlanan son bölümü 56. bölümüyle izle7.com'da.56. BölümSuraj değerlerine sahip çıkmaktan vazgeçmeyeceğini söyleyince jüri halk arasında bir oylama yapar. Suraj’ın haklı olduğunu düşünenlerin çoğunluk olduğu ortaya çıkınca Suraj’ın yarışmaya devam etmesine karar verilir. Fakat Suraj’ın yemekleri gözleri kapalı yapması şartı konunca Sandiya çok endişelenir. Fakat Suraj yemeğini başarıyla tamamlar. Onun bu başarısı tüm ailesini sevince boğar. Yarı finalden sonra Suraj ve Sandiya şehri dolaşmaya çıktıklarında Suraj Sandiya’ya onu sevdiğini söyler. Sandiya’dan da bir cevap duymak isteyen Suraj başarılı olabilecek mi?***SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DESevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.Yönetmen: Sumeet Hukamchand MittalSenaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema MantriOyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila NimbalkarTür: Romantik - Dram
Can Yoldaşım 56. Bölüm İzle 24 Eylül 2021