Tv Filmi
Tv Filmi
Birbirinden güzel Televizyon filmleri Kanal 7'de ekrana geliyor.
TV Filmi ‘Beni Babama Götür’
TV Filmi ‘Beni Babama Götür’
Kanal 7 Televizyon Kuşağı’nda annesinin ölümüne sebep olduğu düşüncesiyle babası tarafından terk edilen küçük bir çocuğun baba özlemi ekrana geliyor.
08:00
24 Temmuz 2021 Cumartesi
Tv Filmi ‘Hacı Bayram-ı Veli’
Tv Filmi ‘Hacı Bayram-ı Veli’
Kanal 7’den bir gönül dostunun kalpleri yumuşatan öyküsü; Hacı Bayram Veli…
00:20
23 .temmuz 2021 Cuma
TV Filmi ‘Canım Kardeşim’
TV Filmi ‘Canım Kardeşim’
Birbirlerine rakip iki sınıf arkadaşının anne ve babalarının evlenmeleri sonucu aynı evde yaşamaya başlamalarının öyküsü.
10:00
24 Temmuz 2021 Cumartesi
TV Filmi ‘Gizli Tünel’
TV Filmi ‘Gizli Tünel’
Gayrimüslim Eftelya’yla imam Kerim’in gizem dolu aşkı…
08:00
25 Temmuz 2021 Pazar
TV Filmi ‘Dostum Dostum’
TV Filmi ‘Dostum Dostum’
Pir Sultan Abdal’ın yüreğinden çıkıp gelen bir dostluk hikayesi ekrana geliyor.
10:00
25 Temmuz 2021 Pazar
TV Filmi ‘Meyrik’
TV Filmi ‘Meyrik’
TV Filmi “Meyrik”te yakalandığı verem hastalığından ölen Meyrik gelinin içli hikayesi anlatılıyor.
00:20
26 Temmuz 2021 Pazartesi
TV Filmi ‘Hicret’
TV Filmi ‘Hicret’
Türk sinema tarihinde hicreti tüm ayrıntıları ile anlatması bakımından ilk örneği olan “Hicret”adlı film Kanal 7'de ekranlara geliyor.
00:20
27 Temmuz 2021 Salı
TV Filmi ‘Hey Onbeşli’
TV Filmi ‘Hey Onbeşli’
Tokat yöresine ait “Hey Onbeşli” türküsüne konu olan bir sevda öyküsü ekrana geliyor.
00:20
29 Temmuz 2021 Perşembe
TV Filmi ‘Pınar Başından Bulanır’
TV Filmi ‘Pınar Başından Bulanır’
Kanal 7'de Erzurum yöresine ait “Pınar Başından Bulanır” isimli türkünün hikayesi ekrana geliyor.
00:20
28 Temmuz 2021 Çarşamba
YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Baş Tacım 34. Bölüm İzle 26 Temmuz 2021
Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Baş Tacım - Pavitra Rishta 26 Temmuz Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 34. bölümüyle izle7.com'da. Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile her akşam 19:00’da Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.Hint ekranlarında fırtınalar estiren Pavitra Rishta, Baş Tacım adıyla ekrandaki yerini alıyor. Baş rollerini Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput’un üstlendiği Baş Tacım, heyecan dolu bölümleriyle Kanal 7’de oluyor.Archana’nın yengesi Manjusha, Manav’ın iyi bir makine mühendisi olduğunu söyleyerek onların evlenmelerini sağlar. Fakat Archana evlendikten sonra Manav’ın aslında bir tamirci olduğunu öğrenir. Bu gerçek Archana’nın yüzüne tokat gibi çarpar. Kendisine yalan söylendiğini düşünen Archana evliliğinden yine de vazgeçmez. Öte yandan Manav’ın kardeşi Sachin bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Onun hamile eşi Shravani ise bir başına kalır. Manav’ın ailesi, onun Archana’dan ayrılıp Shravani ile evlenmesi gerektiğini söyler. İstemeyerek de olsa Manav’dan ayrılan Archana şehri terk eder. Yıllar sonra geri dönen Archana, Manav ile yeniden kavuşacak mı? Shravani, çocuğunu babasız büyütebilecek mi? İki kadın arasında kalan Manav ne karar verecek? Hepsi ve daha fazlası Baş Tacım ile ekrandaki yerini alıyor.Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile hafta içi her akşam 19:00’da Kanal 7’de…Yönetmen: Ravindra GautaYapımcı: Ekta KapoorSenaryo: R M Joshi Anil, Nagpal Gitangshu Dey, Vikas Tiwari, Nidhi Singh, Neha Shrivastava, Ved Raj, Shweta BhardwajOyuncular: Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput, Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi,Ankit Narang, Ankita Lokhande, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga
Baş Tacım 34. Bölüm İzle 26 Temmuz 2021