Tv Filmi
Tv Filmi
Birbirinden güzel Televizyon filmleri Kanal 7'de ekrana geliyor.
TV Filmi ‘Kurban Olduğum’
TV Filmi ‘Kurban Olduğum’
Filmde bir kurban bayramı günü annelerini kaybeden iki kardeşin hayat mücadelesi anlatılıyor.
07:45
31 Ekim 2020 Cumartesi
TV Filmi ‘Ana Sütü’
TV Filmi ‘Ana Sütü’
Elden ayaktan düşen annesine, emdiği sütlerin hakkını vermek için çabalayan bir evladın imtihan yüklü hikayesi Kanal 7’de.
13:30
31 Ekim 2020 Cumartesi
TV Filmi ‘Adak’
TV Filmi ‘Adak’
Kanal 7 Televizyon Filmleri kuşağında trajik bir öykü geliyor ekrana; ADAK…
07:45
01 Kasım 2020 Pazar
TV Filmi ‘Kiralık Anne’
TV Filmi ‘Kiralık Anne’
Kanal 7’de çarpıcı öyküsüyle dikkatleri toplayacak bir film geliyor ekrana.
13:50
01 Kasım 2020 Pazar
TV Filmi ‘Kaçak Gelin’
TV Filmi ‘Kaçak Gelin’
Çevresi tarafından hırçın ve inatçı bir kız olarak tanınan Melek kendisine yöneltilen evlilik tekliflerini sürekli geri çevirmektedir.
23:20
01 Kasım 2020 Pazar
TV Filmi ‘Hazine’
TV Filmi ‘Hazine’
Zenginlik hayaliyle üvey çocuklarını ve ailesini büyük bir tehlikenin ortasına iten bir kadının düştüğü çaresiz durum...
11:45
31 Ekim 2020 Cumartesi
TV Filmi ‘Hazreti Rabia’
TV Filmi ‘Hazreti Rabia’
Tek amacı, ölmeden bu dünyada Allah’ın cemalini görerek O’nun nuruna kavuşmak olan Hazreti Rabia’nın örnek yaşamı Kanal 7'de ekranlara geliyor.
10:45
02 Kasım 2020 Pazartesi
TV Filmi ‘Feride’
TV Filmi ‘Feride’
Karadeniz dağlarından günümüze yansıyan bir sevda öyküsü ekrana geliyor.
10:45
03 Kasım 2020 Salı
TV Filmi ‘Fadime’nin Destanı’
TV Filmi ‘Fadime’nin Destanı’
Kanal 7, TV Filmleri kuşağında gözyaşları içinde izleyeceğiniz bir türkü hikayesi; FADİME’NİN DESTANI.
10:45
04 Kasım 2020 Çarşamba
YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Güz Masalı 75. Bölüm İzle 2 Kasım 2020
Orijinal adı “Dil se di dua Saubhagyavati Bhava” olan dizi ‘Güz Masalı’ her gün saat yeni bölümleriyle Kanal 7’de… Ekranların sevilen dizisi Güz Masalı 2 Kasım Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 75. bölümüyle izle7.com'da.Zengin, acımasız Viraj ve evlendikten sonra yaşadığı hayal kırıklığı ile baş etmeye çalışan Janvi’nin zorluklar içindeki hikâyesinin anlatıldığı ‘Güz Masalı’ izleyicilere duygu fırtınası yaşatacak. Büyük bir aşkla başlayan Viraj ve Janvi’nin ilişkisi evlendikleri ilk günden itibaren değişmeye başlar. Viraj, evlenmeden önce Janvi’ye masal gibi bir hayat yaşatacağına dair sözler verir. Janvi’nin borçlar içinde yüzen yoksul ailesi, kızlarına Viraj gibi zengin bir iş adamının talip olmasına ilk önce çok şaşırsa da ilerleyen zamanlarda çok sevinir. Ancak hiç birinin Janvi’nin evlendikten sonra yaşadığı acılardan haberi yoktur. Viraj, evlendikleri ilk günden itibaren Janvi’yi garip davranışları ile huzursuz eder. Gün geçtikçe Viraj’ın gerçek yüzünü öğrenir. Viraj Janvi’ye hayatı dar etmeye başlar. Janvi’ye olan kıskançlığı Viraj’ı korkunç bir insana büründürür. Janvi’yi eve kapatır ve onun haberi olmadan hiçbir şey yapmasına izin vermez. Janvi’yi eve hapsetmekle kalmayan Viraj, eve kamera taktırır ve adım adım onu izler.Janvi, yaşadığı işkenceyi annesine anlatmaya çalışsa da başarılı olamaz. Büyük umutlarla başlayan evlilik hayatı Janvi için işkence dolu günlere dönüşür. Janvi, Viraj’ın elinden kurtulabilmek için hem duygularını hem de gerçek kimliğini kaybetmek zorunda kalır. İlerleyen zamanlarda Janvi’nin hayatına giren Raghav, ona yaşadığı acı günleri unutturmayı başarabilecek mi?Hayal kırıklığı ve acının hikâyesi ‘Güz Masalı’ her gün 22:30’da Kanal 7 ekranlarında…Künye:Orijinal adı: Dil se di dua Saubhagyavati BhavaYönetmen: Santosh Kohle, Prasad Govandi, İsmail Umarr KhanYapımcı: Vishal Vivek, Taruni MathurSenaryo: Anshuman Sinha, Bijesh Jayarajan, Anil NagpalOyuncular: Harshad Chopda, Sriti Jha, Karanvir Bohra, Mala Salariya, Vinay Rohrra, Akanksha Juneja, Jaya Ojha, Sudha Chandran,
Güz Masalı 75. Bölüm İzle 2 Kasım 2020