Ah Kalbim Hint Dizisi 170.Bölüm İzle

10 Nisan 2018 Salı

ABHİ PRAGYA’YI HATIRLAYACAK MI?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim 170.bölümüyle izle7.com’da izle. Ah Kalbim’de bu akşam Pragya Abhi’den kaçmaya çalışsa da kendini sürekli onun yanında bulur. Pragya’nın kendisi hakkındaki en ufak detayları bile bilmesi Abhi’yi çok şaşırtır.

170.Bölüm

Pragya Abhi’ye zarar vermemek için onun karşısına çıkmak istemez fakat tüm çabasına rağmen sürekli karşı karşıya gelir. Purab ise Aliya’nın Abhi’yi kullandığını düşünerek Abhi’ye tüm gerçekleri anlatmaya karar verir. Planlarının bozulmasını istemeyen Aliya Purab’a engel olmak için gerçekleri anlatmasının Abhi için hiç iyi olmayacağını hatırlatır. Abhi Pragya’nın çalıştığı müzik şirketiyle iş birliği yapmaktadır. Bu sebeple sürekli Pragya’nın karşısına çıkar. Pragya’nın davranışlarından kendisini çok iyi tanıdığını anlayan Abhi Pragya’nın hayranlarından biri olduğunu düşünür. Abhi Pragya’nın aslında kim olduğunu hatırlayacak mı?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ hafta içi 21:30, Cumartesi 21.00’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik-Drama

YENİ BÖLÜMLER izle7.com