Ah Kalbim Hint Dizisi 175.Bölüm İzle

16 Nisan 2018 Pazartesi

ABHİ GEÇMİŞİNİ HATIRLAYACAK MI?

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen dizisi Ah Kalbim’in heyecan dolu 175.bölümü izle7.com’da. Ah Kalbim’de bu akşam Aliya Pragya’yı küçük düşürmek için sinsi bir plan yapar. Fakat Abhi Pragya’nı suçsuz olduğunu anlayınca özür diler. Geçmişte kullandığı kelimeleri yine kullanmaya başlayan Abhi’nin hafızası yerine gelecek mi?

175.Bölüm

Pragya’nın patronu Abhi’nin albümünü koruması için Pragya’ya verir. Bunu gören Aliya’nın aklına sinsi bir plan gelir. Pragya’daki albümü gizlice değiştiren Aliya Pragya ve Abhi’nin arasını açmayı başarır. Albümünün değiştiğini gören Abhi şok olur ve Pragya’ya nasıl böyle bir hata yaptığını sorup kızar. Neye uğradığını şaşıran Pragya ise suçsuz olduğunu anlatmaya çalışsa da başarılı olamaz. En sonunda Pragya’nın ağladığını gören Abhi onun suçsuz olduğuna inanır. Pragya’ya neden kıyamadığını anlamayan Abhi geçmişten bazı şeyler hatırlar. Bunu farkeden Pragya ise Abhi’nin hafızasının yerine gelme ihtimalini düşünerek çok heyecanlanır.

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ hafta içi 21:30, Cumartesi 21.00’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik- Drama

YENİ BÖLÜMLER izle7.com