Ah Kalbim Hint Dizisi 194.Bölüm İzle

6 Mayıs 2018 Pazar

PRAGYA VE PURAB ARASINDA GİZLİ BİR İLİŞKİ Mİ VAR?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim’in heyecan  dolu 194.bölümünü izle7.com’da izleyebilirsiniz. Ah Kalbim’de bu akşam Pragya kimliği belirsiz kişiler tarafından kaçırılır. Onu kurtaran Purab ile fotoğrafı çekilen Pragya’yı nasıl bir sürpriz bekliyor?

194.Bölüm

Pragya gizemli adamlar tarafından kaçırılır. Abhi ise Pragya’nın nerede olduğunu ve kınaya neden gelmediğini merak eder. Bir fırsatını bulan Pragya Purab’ı arar ve kaçırıldığını söyler. Duydukları karşısında şok olan Purab hemen harekete geçerek Pragya’yı kurtarır. Pragya minnetle Purab’a sarıldığı an bir kişi onların fotoğrafını çeker. Pragya eve ulaştığında ise onu Abhi karşılar ve onsuz hiçbir şey yapamadığını söyler. Abhi ve Tanu’nun kınası sırasında Pragya’yı hiç ummadığı bir sürpriz bekler. Pragya ve Purab’ın sarıldığı fotoğrafın barkovizyonda yayınlanması kına salonunda bomba etkisi oluşturur. Peki bu tuzağı kim kurdu?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ hafta içi 21:30, Cumartesi 21.00’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik-Drama

YENİ BÖLÜMLER izle7.com