Ah Kalbim Hint Dizisi 215.Bölüm İzle

27 Mayıs 2018 Pazar

TANU VE ABHİ EVLENECEK Mİ?

Kanal 7’nin büyük ilgi göre Hint dizisi Ah Kalbim 215.bölümüyle izle7.com’da. Ah Kalbim’de bu akşam herkes Abhi ve Tanu’nun düğünü için hazırlanır. Pragya ise Abhi’yi içinde olduğu oyundan kurtarmak için bir çare düşünür. Pragya Abhi’nin Tanu’yla evlenmesine engel olabilecek mi?

215.Bölüm

Abhi ve Tanu’nun düğün hazırlıkları başlar. Evlenmelerine birkaç saat kala büyükanne Pragya’yı eve getirir. Sadece Pragya’nın bu düğünü durdurabileceğini düşünen büyükanne ona verdiği sözleri hatırlatır. Zafer sarhoşu olan Tanu ise düğün hazırlıkları sırasında Pragya’yı küçük düşürmek için uğraşır. Tüm işini Pragya’ya yaptıran Tanu onun Abhi’yle yan yana gelmesini engellemeye çalışır. Abhi ise Pragya’ya olan duygularını bastırmak zorunda kaldığı için çok mutsuz olur. Bir türlü hazırlanamayan Abhi’nin yardımına Pragya koşar. Onu düğün için hazırlayan Pragya geçmişte yaşadıkları güzel anları hatırlar ve hüzünlenir. Fakat Abhi kendini daha fazla tutamaz ve Pragya’yla konuşmak ister. Duyduklarına inanamayan Pragya aşkını geri kazanmak için harekete geçer.

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her gün 21:45’te Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik-Drama

YENİ BÖLÜMLER izle7.com