Ah Kalbim Hint Dizisi 220.Bölüm İzle

2 Haziran 2018 Cumartesi

PURAB TANU’YU TAKİP EDİYOR

Kanal 7’nin en sevilen dizilerinden Ah Kalbim 220.bölümüyle izle7.com’da. Aşkın nefretle sınandığı Ah Kalbim’de bu akşam Tanu Pragya’yı ortadan kaldırmak için harekete geçer. Purab ise onun hareketlerinden şüphelenip takip eder. Purab Pragya’yı kurtarabilecek mi?

220.Bölüm

Evlenmek üzereyken terk edilen Tanu gözünü karartır ve Pragya’nın ölmesi için plan yapmaya başlar. Tanu’nun Aliya’ya anlattığı planı duyan Mitali Tanu’nun planını evdekilere söylemeyi düşünür. Öte yandan Pragya ise kendisini kaçıran adamları uyutmayı başararak iplerini çözer. Adamların elinden kaçmaya çalışan Pragya’nın planı başarısız olur ve yakalanır. Sarla ise kızının başına gelenlerden sonra Tanu’ya nefretini kusar. Sarla’nın sözleriyle iyice öfkelenen Tanu, Pragya’yı onun gözü önünde öldürmeye karar verir ve Pragya’nın mahsur tutulduğu yere gitmek için yola çıkar. Purab ise Tanu’yu takip eder. Purab Pragya’yı Tanu’nun elinden kurtarabilecek mi?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her gün 21:45’te Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik- Drama

YENİ BÖLÜMLER izle7.com