Ah Kalbim Hint Dizisi 252.Bölüm İzle

1 Eylül 2018 Cumartesi

PRAGYA GERÇEK KİMLİĞİNİ İSPAT EDEBİLECEK Mİ?

Ah Kalbim heyecan dolu 252.bölümüyle izle7.com’da. Ah Kalbim’de bu akşam Tanu ve Aliya, Pragya’yı küçük düşürmek için bir oyun oynar. Munni’nin Pragya rolüne girdiğini söyleyerek Abhi’yi kışkırtan ikili Pragya’nın evden kovulmasına sebep olur. Sevdiği adam tarafından kovulan Pragya ise kötü bir haber alır.

252.Bölüm

Tanu ve Aliya Pragya’ya Munni üzerinden tuzak kurar. Munni sandığı Pragya’nın gerçek Pragya olmadığını söyleyerek Abhi’yi şaşırtmak isteyen Aliya Munni’nin yeğenlerini eve getirir. Pragya ise kendisinin gerçek Pragya olduğunu ispat edemez ve Abhi onu evden kovar. Pragya Munni’ye ulaşırsa tüm gerçekleri ortaya çıkarabileceğini düşünerek onu arar. Fakat Munni hastanede ölümle mücadele etmektedir. Öte yandan Aliya ve Tanu Munni olduğunu düşündükleri Pragya’nın peşine düşer ve onu takip eder. Pragya takip edildiğini anlayınca gerçek kimliğini ortaya çıkarmamak için Munni’nin evine gider. Abhi’ye kendisi ispat edemeyen Pragya hiç ummadığı bir telefon alır. Pragya’yı bekleyen kötü sürpriz ne?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her hafta sonu 20:15’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik- Drama

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Elif Dizisi 890. Bölüm Fragmanı
Elif dizisi 890. bölümde Melek’in mahkeme günü gelir. Fikret mahkemede Melek’in suçsuz olduğunu ispatlamaya çalışırken Kerem bunun tam aksini düşünür. Mahkemeden çıkan karar ne olacak?Melek’in mahkeme günü gelip çatar. Elif, Aslı ve Mahir oldukça heyecanlıdır. Kerem ne olacağını bilmemenin gerilimindeyken, Hümeyra ise adaletin doğru şekilde yerini bulmasını ister. Kıymet Elif’e mahkemeye gelemeyeceğini söylese de Hümeyra ona daha önce söz vermiştir. Onu farkında olmadan Kıymet’in zulmünden kurtarır, mahkemeye götüreceğini söyler. Levent Hümeyra’yı yalnız bırakmak istemez, işten ayrılmış olmasına rağmen onun yanında mahkemeye katılmak için gelir. Mahkeme boyunca olaylar Melek’in lehine işler, duruşma salonunda Melek için olumlu bir hava eser. Kerem bu durumdan endişelenir ve onun cezasız kalmasını istemez. Bu nedenle söz alır ve bir konuşma yapar. Bu konuşma hâkimin Melek’e bakış açısını değiştirir. Davadan çıkacak karar ne olacak?Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 20:50’de Elif ile Kanal 7’de…Yönetmenler: Betül Durmuş, Ece TahtalıoğluYardımcı Yönetmen: Emre BahadırUygulayıcı Yapımcı: Nuri ÖzGörüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk HarmanyaOyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.
Elif Dizisi 890. Bölüm Fragmanı