Ah Kalbim Hint Dizisi 270.Bölüm İzle

3 Kasım 2018 Cumartesi

SANGRAM PURAB’I ÖLDÜREBİLECEK Mİ?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim 3 Kasım’da yayınlanan 270.bölümüyle izle7.com’da. Ah Kalbim’de bu akşam Sangram Purab’ı öldürüp Disha’yla evlenmeyi kafasına koyar. Purab’ı yaralamayı başaran Sangam Disha’yı kaçırmak ister. Onun elinden kurtulan Disha Purab’ı hastaneye götürmeye çalışır. Disha Purab’ı kurtarabilecek mi?

270.Bölüm

Disha’yı elde etmek isteyen Sangram yeniden ortaya çıkar ve Purab’a tuzak kurar. Sangram Purab’ı öldürmeleri için adamlarına emir verir. Disha ve Purab ise tüm bunlardan habersiz keyifli zaman geçirir. Disha aniden Purab’ın üzerine doğru giden bir kamyon görür. Kamyon Purab’a çarpar ve Purab bir anda kanlar içinde yere yığılır. Purab’ın çaresizliğinden yararlanan Sangram Disha’yı kaçırmaya kalkışır fakat Disha aklını kullanarak onun elinden kurtulmayı başarır. Öte yandan Abhi ve Pragya Purab’a ulaşamayınca çok endişelenir. Disha kendi imkanlarıyla Purab’ı hastaneye götürmeye çalışır. Sangram ise onların peşine düşer. Disha Sangram’a yakalanmadan Purab’ı hastaneye yetiştirebilecek mi?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her hafta sonu 20:40’ta Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan Tür: Romantik- Drama

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Elif Dizisi 930. Bölüm Fragmanı
Elif dizisi 930. bölüm fragmanında Hümeyra, Kıymet’i evden kovar. Kıymet planlarını gerçekleştirebilmek için yeniden harekete geçer. Kıymet bu sefer ne yapacak?Kıymet çevirdiği oyunla konağa dönmeyi başarır. Hümeyra, Kıymet hakkında öğrendiklerini annesine açıklamaya çalışsa da Kıymet Macide’yi masumiyetine inandırır. Macide Hümeyra’yı dinlemez ve teyzesini konaktan kovduğu için kızını suçlar. Üstelik Kerem de Hümeyra’ya karşı annesinin yanındadır. Kıymet bir oğlu olduğunu herkesin önünde itiraf eder ama onu yıllar önce kaybettiğini söyler. Hümeyra Kıymet’in gerçek yüzünü göstermeye dair umutsuzluğa düşer ama bir anda Kıymet’in odasında o güne kadar tüm öğrendiklerini alt üst edecek bir fotoğraf bulur. Hümeyra’nın gördüğü bu fotoğraf kime ait?Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 21:00’da Elif ile Kanal 7’de…Yönetmenler: Betül Durmuş, Ece TahtalıoğluYardımcı Yönetmen: Emre BahadırUygulayıcı Yapımcı: Nuri ÖzGörüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk HarmanyaOyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.
Elif Dizisi 930. Bölüm Fragmanı