Ah Kalbim Hint Dizisi 305. Bölüm İzle

2 Mart 2019 Cumartesi

KİNG’İN KAFASI KARIŞIYOR

Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim 3 Mart Pazar günü yayınlanan son bölümü 305. bölümüyle izle7.com’da. Ah Kalbim’de bu akşam Pragya hastanede hayati tehlikeyi atlatır. King ise Kiara’nın karakolda olduğunu öğrenip soluğu burada alır. Karakolda duyduklarından sonra aklında sorular oluşan King Pragya’yı öldürmek isteyen kişiyi bulacak mı?

305. Bölüm

Tanu Pragya’yla yalnız kaldığında ona Abhi’yle arasına giremeyeceğini söyler. Pragya ise Tanu’ya Abhi’yi gerçekten seven insanın neler yapabileceğini anlatır. Aliya ise Nikhil aracılığıyla görgü tanığı John’dan kurtulmak ister. Nikhil hastaneye gerçekleri anlatmak için giden John’u öldürür. Kiara ise tesadüfen buna şahit olur. Polisler Kiara’nın ifadesiyle katilin robot resminin çizer. King karakola gidip Kiara’yı almak isterken olanları duyar. Aklında tüm parçaları birleştiren King Pragya’nın geçirdiği kazadan kimin sorumlu olduğunu çözebilecek mi?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her hafta sonu 20:40’ta Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik – Drama

YENİ BÖLÜMLER izle7.com