Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 138. Bölüm İzle

7 Temmuz Salı

KIYASIYA MÜCEDELEYİ KİM KAZANACAK?

Sevilen aşk dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 7 Temmuz Salı günü yayınlanan son bölüm 138. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Kabir ve Bihan birbirlerine meydan okur. Ancak Kabir yüzleşecekleri yere gitmez. Bihan, Thapki’nin de orada olmadığını öğrenince endişelenir.

138. bölüm

Bihan her ne olursa olsun Kabir ile savaşmayı bırakmaz. Kabir ile maça çıkmayı kabul eden Bihan çok hırslıdır. Kabir, Thapki ile maça başlarken Bihan’a da Şankar eşlik eder. Thapki, Bihan’a karşı rakip olmaktan pek hoşnut değildir. Ancak Kabir maça hile karıştırır. Bihan canla başla mücedele eder. Maçta Thapki Bihan’ın attığı toptan yaralanır. Yardımına ilk koşan ise Bihan olur.

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

YENİ BÖLÜMLER izle7.com