Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 140. Bölüm İzle

9 Temmuz Perşembe

THAPKİ BİHAN’IN KAZANMASINI İSTİYOR!

Sevilen dizi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 9 Temmuz Perşembe günü yayınlanan son bölüm 140. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bugün Thapki, Bihan’ın üzerine çok fazla gider. Thapki, Bihan’ı savaşın içine çeker.

140. bölüm

Kabir’in teklifini rededen Bihan’a Thapki ağır sözler eder. Thapk’nin sözlerinden sonra Bihan, Kabir’in teklif ettiği iddiayı kabul eder. Bihan, herkesin önünde elli milyon rupi kazanacağını söyler. Thapki’nin asıl amacı Bihan’ı sinirlendirip gerçekten Kabir’e karşı savaşmasını sağlamaktır. Bu konuda gerçek düşüncelerini Dhuruv’a anlatır. Thapki, Bihan’ın iddiayı kazanması için ona yardım edeceğini söyler.

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

YENİ BÖLÜMLER izle7.com