Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 147. Bölüm İzle

17 Temmuz Cuma

PANDEY AİLESİNDE TÜM DENGELER DEĞİŞTİ

Ekranların sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 17 Temmuz Cuma günü yayınlanan son bölüm 147. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Thapki’nin doğumunun ardından yedi yıl geçer. İkiz çocukları olan Thapki ve Bihan’ın ise yolları ayrılır. Kötülüğü ele alan Şankar ve Şada ise Bihan’ı kızından ayırmaya çalışır. Şankar ve Şada’nın sinsi planı ne?

147. Bölüm

Thapki’nin doğumu gerçekleşir ve ikiz bebekleri olur. Fakat Şankar bebeklerden birini ondan alır ve yola bırakır. Yoldan geçen Bihan bebeğin ağladığını duyar ve kendi çocuğu olduğunu bilmeden onu sahiplenir. Aradan geçen yedi yılda Thapki ve Bihan’ın yolları ayrılır. Bihan’la evlenmeyi başaran Şankar evdeki herkese kök söktürür. Thapki ise diğer kızıyla birlikte kendisine yeni bir hayat kurar. Şada ve Şankar evdeki herkesi etkisi altına alıp sürekli kötülük yapar. Bihan’ı kızı Tina’dan ayırmak isteyen ikili nasıl bir oyun oynayacak?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

YENİ BÖLÜMLER izle7.com