Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 149. Bölüm İzle

19 Temmuz Pazar

ŞADA’YI BEKLEYEN SÜRPRİZ

Ekranların sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 19 Temmuz Pazar günü yayınlanan son bölüm 149. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Şada Bihan’ın peşinden okula gittiğinde Thapki’yle karşılaşır. Thapki’nin karşısında ne yapacağını şaşıran Şada onunla ne konuşacak?

149. bölüm

Thapki Bihan’ın kendisini hatırlamadığını görünce kahrolur. Şada ve Şankar Bihan’ın ortadan kaybolmasına çok öfkelenir. Bihan’ın okulda olduğunu öğrenen Balu onu almak için yola çıkar. Onunla birlikte gelen Şada Thapki’nin de okulda olduğunu görünce paniğe kapılır. Öfkesini Tina’dan çıkarmaya çalışan Şada ona ceza vermek ister. Bihan kızını korumak için elinden geleni yapar. Şankar Bihan’ın hafızasının yerine gelmesinden korkarken Batki ve Çutki bunun için dua eder. Şada daha sonra Thapki’yle karşılaşır. Onu görünce büyük bir şok yaşayan Şada ne yapacak?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

YENİ BÖLÜMLER izle7.com