Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 29. Bölüm İzle

17 Mart 2020 Salı

BİHAN THAPKİ’YE YARDIM EDİYOR

Kanal 7’nin sevilen dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 17 Mart Salı günü yayınlanan son bölüm 29. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Çutki ve Batki Thapki’ye bir tuzak kurar. Bihan ise ona yardım edip yüzüğü kazanmasını sağlar. Thapki gerçekleri anlatacak mı?

29. Bölüm

Batki ve Çutki Thapki’yi küçük düşürmek için onun yaptığı yemeklerin boşa gitmesini sağlar. Bunu Bihan’ın yaptığını düşünen Thapki ona çok kızar. Thapki’nin zor duruma düşeceğini anlayan Bihan gizlice ona yardım etmeye çalışır. Thapki kurdukları tuzağa rağmen Bihan sayesinde herkesin beğenisini kazanır. Büyükanne onu diğer gelinlerinden ayrı tutup ona elmas bir yüzük hediye eder. Yüzüğü görünce mahcup olan Thapki gerçekleri anlatacak mı?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Sevilen Hint dizilerini izleyicileriyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziyle evlere konuk oluyor. Yayınlandığı dönemde ülkesinde fırtınalar estiren ve genç bir kızın hayata karşı umut dolu bakışını anlatan Thapki Pyaar Ki ‘Aşk Bir Rüya’ adıyla Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.
Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

YENİ BÖLÜMLER izle7.com