Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 31. Bölüm İzle

19 Mart 2020 Perşembe

EVE YERLEŞTİRİLEN BOMBA

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 19 Mart Perşembe günü yayınlanan son bölüm 31. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Gangiyam Dhruv ve ailesinden intikam almak için evlerine bomba yerleştirir. Tören için bir arada olan aile Gangiyam’ın tuzağına mı düşüyor?

31. Bölüm

Evde bir kutlama yapılır. Bihan bu kutlamada Thapki ve Dhruv’un dans etmesi için bir plan yapar. Vasu ise Thapki’yi Bihan’la eşleştirmek ister. Aileden intikam almak isteyen Gangiyam sunulacak ikramların arasına bomba yerleştirir. Thapki onunla karşılaştığında müzik için geldiğini söyler. Gangiyam bomba patlamadan önce kaçabilmenin planlarını yapar. Gangiyam Thapki ve ailesine zarar verebilecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.
Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

YENİ BÖLÜMLER izle7.com