Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 55. Bölüm İzle

14 Nisan Salı

THAPKİ ÖLÜYOR MU?

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 14 Nisan Salı günü yayınlanan son bölüm 55. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Şada Thapki’ye büyük bir iftira atar ve kendisini zehirlemeye çalıştığını söyler. Thapki masum olduğunu ispatlamak için sütü içer ve zehirlenir. Bihan’ın hastaneye kaldırdığı Thapki yaşayacak mı?

55. bölüm

Şada Thapki’ye bir tuzak kurar ve onun hazırladığı süte zehir koyar. Thapki’nin kendisini zehirlediğini söyleyen Şada ona öfkesini kusar. Thapki masum olduğunu ispatlamak için sütü içer ve bir anda yere yığılır. Bihan Thapki’yi hastaneye kaldırır. Doktorlar hemen Thapki’ye müdahale eder fakat Thapki’nin kalbi durur. Bihan Thapki’nin öldüğü düşüncesini kabul etmek istemez ve doktorlardan bir şey yapmalarını ister. Onlardan sonuç alamayan Bihan Thapki’nin kalbinin yeniden atmasını sağlayabilecek mi?

Ekranların sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 13 Nisan Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 54. bölümüyle izle7.com’da. Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

YENİ BÖLÜMLER izle7.com