Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 56. Bölüm İzle

15 Nisan Çarşamba

THAPKİ BÜYÜK BİR SORUNLA KARŞILAŞIYOR

Kanal 7’nin sevilen dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 15 Nisan Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 56. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Vasu Thapki’yi evden kovmak için ona büyük bir tuzak kurar. Thapki böyle bir iftirayı kaldıramaz ve herkese Vasu’nun yaptıklarını anlatır. Thapki nasıl bir tepki görecek?

56. bölüm

Bihan’ın çabaları sonuç verir ve Thapki hayata döner. Bihan Şada’yı Thapki’yle tehdit etmek ister fakat Thapki Vasu’yu tehlikeye atmamak için her şeyi gizler. Vasu onun bu tavrı karşısında çok şaşırır ve artık onun yanında olmaya karar verir fakat Şada’nın tuzağı sayesinde bu düşünceden vazgeçer. Vasu Thapki’yi Dhruv’dan uzaklaştırmak için altın tacı çaldığını söyleyerek ona büyük bir iftira atar. Bu iftirayı öğrenen Thapki herkesin içinde tacı çalanın Vasu olduğunu söyler. Thapki Vasu’nun yaptıklarını ortaya çıkarabilecek mi?

Ekranların sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 13 Nisan Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 54. bölümüyle izle7.com’da. Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

YENİ BÖLÜMLER izle7.com