Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 59. Bölüm İzle

18 Nisan Cumartesi

ŞADA KENDİ KURDUĞU TUZAĞA DÜŞER

Ekranların sevilen dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 18 Nisan Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 59. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Şada Thapki’yi bir çuvala koyup çöpe atmak ister fakat kendisi çöp konteynerine düşer. Çöp arabası geldiğinde konteynerden çıkamayan Şada ne yapacak?

59. bölüm

Şada Thapki’ye tuzak kurar ve içtiği süte uyku ilacı koyar. Kendinden geçen Thapki bir anda yere yığılır. Onun bayıldığını gören Şada hemen büyük bir çuval alır ve Thapki’yi içine koyar. Bir şekilde çuvalın içinden çıkmayı başaran Thapki konuşmak ister fakat Şada’nın bardağa sürdüğü yapıştırıcı dudaklarının yapışmasına sebep olur. Şada içinde Thapki’nin olduğunu düşündüğü başka bir çuvalı çöp konteynerine atarken kendisi de içine düşer. Çöp arabası geldiğinde Şada içinden kurtulamaz. Çöp arabasına giren Şada kurtulabilecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

YENİ BÖLÜMLER izle7.com