Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 60. Bölüm İzle

19 Nisan Pazar

THAPKİ’YE YENİ TUZAK

Ekranların sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 19 Nisan Pazar günü yayınlanan son bölüm 60. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Bihan Thapki’nin hizmetçilik yaptığını öğrenmek üzereyken Şada buna engel olur. Thapki’nin evden gitmesini istemeyen Şada’nın aklından ne geçiyor?

60. bölüm

Thapki hizmetçi kıyafetleriyle eve gelir. Vasu ve Şada ona hemen işe başlamasını söyler. O sırada kapıda beliren Bihan neler olduğunu anlamaya çalışırken Şada Thapki’nin dışarıda kalan elbiseleri getirmek için geldiğini söyler. Vasu ise Bihan’ın eve girmeye yetkisi olmadığını söyleyerek onu kovar. Vasu Şada’ya neden Thapki’yi koruduğunu sorar. Şada ise Thapki’ye yapmayı planladığı şeyler için onun mutlaka evde kalması gerektiğini anlatır. Şada’nın Thapki’yle ilgili yeni planları ne?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

YENİ BÖLÜMLER izle7.com