Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 61. Bölüm İzle

20 Nisan Pazartesi

THAPKİ EVİ TERK EDECEK Mİ?

Ekranların sevilen yabancı dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 20 Nisan Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 61. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Vasu ve Şada Thapki’yi evden kovmak için bir plan yapar. Verilen sevgililer günü partisinde Thapki’nin kostüm giymesini isteyen ikili amaçlarına ulaşabilecek mi?

61. bölüm

Vasu Thapki ve Bihan’ı eve çağırır. Annesinin kendisini affetmek üzere olduğunu düşünen Bihan çok mutlu olur. Evde verilecek olan sevgililer günü partisi için hazırlıklara başlayan Thapki arada sırada Bihan’ın kendisine baktığını fark eder. Bihan kabul etmek istemese de Thapki’ye karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Vasu ve Şada ise Thapki’yi evden göndermek için büyük bir tuzak hazırlayıp verilecek olan partide tavşan kostümü giymesi için zorlar. Böyle bir aşağılanmayı kabul etmek istemeyen Thapki tepki gösterir. Vasu şartını kabul etmezse onu evden kovacağını söyleyerek onu tehdit eder. Thapki Vasu’nun şartını kabul edecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

YENİ BÖLÜMLER izle7.com