Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 67. Bölüm İzle

26 Nisan Pazar

THAPKİ’NİN ZOR KARARI

Ekranların sevilen dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 26 Nisan Pazar günü yayınlanan son bölüm 67. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Thapki ve Bihan yeniden eve döner. Bihan Thapki’yle çıktığı yemekte saldırganlar tarafından vurulur. Bihan için Vasu’dan yardım isteyen Thapki’yi ne bekliyor?

67. bölüm

Bihan ve Thapki yeniden eve döner. Onların gelişini kabullenemeyen Şada öfke krizi geçirir. Thapki ve Bihan yeniden ailelerinin güvenini kazandıkları için çok mutlu olur. Büyükanne ve Balu onlar için bir restoranda yer ayırtır. Fakat burada bir grup saldırgan Bihan’a saldrır. Silahla ağır yaralanan Bihan hemen hastaneye kaldırılır. Thapki Vasu’nun yanına gelir ve yaşananları anlatır. Vasu ilk başta gözyaşlarına boğulsa da sonra aklına onlar için hazırladığı plan gelir. Vasu’nun Thapki’ye sunduğu şart ne?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

YENİ BÖLÜMLER izle7.com