Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 75. Bölüm İzle

4 Mayıs Pazartesi

THAPKİ VE BİHAN ARASINDA GERİLİM

Ekranların sevilen dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 4 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 75. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Thapki Bihan’dan özür diler fakat ondan karşılık alamaz. Kalbi kırılan Bihan ise onun canını yakmaya çalışır. Thapki bihan’ın sevgisini yeniden kazanabilecek mi?

75. bölüm

Thapki Şada’nın hamileliğinin sahte olmasından şüphelenir. Bunu ortaya çıkarmak için harekete geçen Thapki onun sonuçlarına ulaşmak ister. Şada ise tahlil sonuçlarını değiştirip onu kandırmaya çalışır. Öte yandan büyükanne Thapki ve Bihan arasında bir sorun olduğunu anlar. Thapki’yle konuşan büyükanne onun Bihan’dan özür dilemesini ister. Thapki büyükannesinin sözünü dinleyip özür dilemeye çalışır. Fakat ona çok kırgın olan Bihan onun özrünü kabul etmez ve hakaretleriyle canını yakar. Thapki Bihan’ın sevgisini yeniden kazanabilecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

YENİ BÖLÜMLER izle7.com