Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 79. Bölüm İzle

8 Mayıs Cuma

THAPKİ VE BİHAN SUÇLUNUN PEŞİNE DÜŞÜYOR

Ekranların sevilen yabancı dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 8 Mayıs Cuma günü yayınlanan son bölüm 79. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Thapki ve Bihan suçluyu bulmak için kolları sıvar. Bihan yeniden ailesiyle birlikte mutlu olabilecek mi?

79. bölüm

Bihan’ın aklına Balu’nun hayatını kurtarmak için bir yol bulur. Thapki’yle birlikte fikirini uygulamaya koyulan Bihan babasının kurtulduğunu öğrenince çok mutlu olur. Thapki Balu’yu yaralayan kişinin bir başkası olduğunu savunur ve güvenliği için eve getirilmesini sağlar. Thapki gerçek suçluyu ortaya çıkarmak için Dhruv’dan yardım ister. Suçluya yaklaşan Thapki ve Bihan son anda onu ellerinden kaçırır. Thapki umudunu yitiren Bihan’a destek olmaya çalışır. Bihan ve ailesi eski günlerine dönebilecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

YENİ BÖLÜMLER izle7.com