Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 88. Bölüm İzle

17 Mayıs Pazar

THAPKİ’Yİ BEKLEYEN SÜRPRİZ

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 17 Mayıs Pazar günü yayınlanan son bölüm 88. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Thapki Vasu’yu geri getirmek için bir plan yapar ve herkesten duygularını bir kağıda yazmalarını ister. Kağıtları Vasu’ya okutmak isteyen Thapki onu hizmetçi kılığında görünce ne yapacak?

88. bölüm

Şada’nın serbest bıraktığı goril kafayı Thapki’ye takar. Eve kadar onu takip eden goril Bihan’ı saf dışı bırakır ve Thapki’yi kaçırmak ister. Thapki bir yolunu bulur ve onun elinden kurtulmayı başarır. Thapki Vasu’nun eksikliğini aileye hissettirmek için bir plan yapar ve herkesin onun hakkındaki düşüncelerini bir kağıda yazmalarını ister. Vasu’yu unutmak için bunun gerekli olduğuna herkesi inandıran Thapki tüm kağıtları toplar. Kağıtları okuduğunda herkesin aslında Vasu’yu özlediklerini anlar ve kağıtları Vasu’ya okutmak ister. Vasu’nun yanına giden Thapki onun hizmetçilik yaptığını görünce ne tepki verecek?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

YENİ BÖLÜMLER izle7.com