Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 90. Bölüm İzle

20 Mayıs Çarşamba

DHRUV HAREKETE GEÇİYOR

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 20 Mayıs Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 90. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Bihan ve Thapki’yi ayırmayı kafasına koyan Dhruv planlarını uygulamaya başlar. Bihan ise Thapki’ye ulaşamadıkça çok endişelenir. Yanlış giden bir şeyler olduğunu hisseden Bihan ne yapacak?

90. bölüm

Dhruv, Thapki ve Bihan’ı ayırmak için harekete geçer. Thapki’ye yeniden kanalda işe başlaması için ısrar eden Dhruv onu ikna etmeyi başarır. Bihan Thapki’yi görmek için kanala geldiğinde onun emri üzerine içeri alınmaz. Bihan ve Thapki’nin görüşmesini engellemek için elinden geleni yapan Dhruv, Thapki’yi mesaiye kalmak zorunda bırakır. Şada ise Dhruv ve Thapki’nin yalnız olduğunu öğrenince çok öfkelenir. Dhruv bir an önce eve gitmek isteyen Thapki’yle bir orada kilitli kalmayı sağlar. Thapki’ye ulaşamadıkça iyice endişelenen Bihan ne yapacak?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

YENİ BÖLÜMLER izle7.com