Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 97. Bölüm İzle

27 Mayıs Çarşamba

BİHAN’IN THAPKİ’DEN VAZ MI GEÇECEK?

Kanal 7’nin sevilen yabancı dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 27 Mayıs Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 97. bölümüyle izle7.com’da. Aşk Bir Rüya’da bu akşam Dhruv Bihan ve Thapki’nin arasını açmak için son kozunu oynar. Bihan Thapki’nin Dhruv’u sevdiğini düşünüp evlenmekten vaz mı geçecek?

97. bölüm

Dhruv amacına ulaşır ve Bihan’ın Thapki’den şüphelenmesini sağlar. Thapki Bihan’ın kendisinden uzaklaşmasını anlamlandıramaz ve gerçeğin peşine düşer. Fakat Dhruv oyunlarıyla Bihan’ın elini kolunu bağlar. Thapki ise Dhruv’u evden uzaklaştırmak için Şada ile evlilik yıl dönümünün yaklaştığını bahane ederek onlar için tatil planı yapar. Fakat Dhruv bu durumu Thapki’nin lehine kullanmayı başarır. Bihan Thapki’nin hala Dhruv’u sevdiğini düşünüp evlenmekten vaz mı geçecek?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır. Nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30’da hafta sonu 21:00’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan

YENİ BÖLÜMLER izle7.com