Baş Tacım – Pavitra Rishta 12. Bölüm İzle

4 Temmuz 2021 Pazar

SAVİTA SOLU’YA HESAP SORUYOR

Baş Tacım’da bu akşam Savita Solu’nun kendilerine sahte altın verdiğini öğrenince onlara hesap sorar. Manav Archana’nın ağladığını görünce nedenini öğrenmek ister. Manav annesinin yaptıklarını öğrenebilecek mi? Ekranların sevilen Hint dizisi Baş Tacım – Pavitra Rishta 4 Temmuz Pazar günü yayınlanan son bölümü 12. bölümüyle izle7.com’da.

12. Bölüm

Savita Solu’dan intikam almak ister. Bunun için Solu’nun evine giderken tüm akrabalarını çağıran Savita, kalabalık karşısında onu çaresiz bırakmaya çalışır. Fakat Archana annesini zor durumdan kurtarır. Hırsını alamayan Savita, Solu ve Archana’yı bir kenara çekip, kendilerine sahte altın verdiklerini söyleyerek onları küçümser. Duydukları karşısında şok olan Solu Savita’nın altınları kuyumcuya neden götürdüğünü sorar. Kendisini aklamayı başaran Savita Solu ve Archana’yı küçük düşürür. Archana’nın ağladığını gören Manav gerçekleri öğrenecek mi?

Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile hafta içi her akşam 19:00’da Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

BÜYÜK AŞKIN BÜYÜK SINAVI BAŞ TACIM’DA

Hint ekranlarında fırtınalar estiren Pavitra Rishta, Baş Tacım adıyla ekrandaki yerini alıyor. Baş rollerini Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput’un üstlendiği Baş Tacım, heyecan dolu bölümleriyle Kanal 7’de oluyor.

Archana’nın yengesi Manjusha, Manav’ın iyi bir makine mühendisi olduğunu söyleyerek onların evlenmelerini sağlar. Fakat Archana evlendikten sonra Manav’ın aslında bir tamirci olduğunu öğrenir. Bu gerçek Archana’nın yüzüne tokat gibi çarpar. Kendisine yalan söylendiğini düşünen Archana evliliğinden yine de vazgeçmez. Öte yandan Manav’ın kardeşi Sachin bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Onun hamile eşi Shravani ise bir başına kalır. Manav’ın ailesi, onun Archana’dan ayrılıp Shravani ile evlenmesi gerektiğini söyler. İstemeyerek de olsa Manav’dan ayrılan Archana şehri terk eder. Yıllar sonra geri dönen Archana, Manav ile yeniden kavuşacak mı? Shravani, çocuğunu babasız büyütebilecek mi? İki kadın arasında kalan Manav ne karar verecek? Hepsi ve daha fazlası Baş Tacım ile ekrandaki yerini alıyor.

Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile hafta içi her akşam 19:00’da Kanal 7’de…

Yönetmen: Ravindra Gauta
Yapımcı: Ekta Kapoor
Senaryo: R M Joshi Anil, Nagpal Gitangshu Dey, Vikas Tiwari, Nidhi Singh, Neha Shrivastava, Ved Raj, Shweta Bhardwaj
Oyuncular: Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput, Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi,
Ankit Narang, Ankita Lokhande, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga

YENİ BÖLÜMLER izle7.com