Baş Tacım – Pavitra Rishta 185. Bölüm İzle

19 Ocak 2022 Çarşamba

OVİ VE TEJU SOHAM’IN RESMİNİ BULUYOR

Baş Tacım’da bugün Savita torunlarının Soham’ın resmini görmesi üzerine onlara geçmişte yaşadıkları olayları anlatır. Soham’ın kim olduğunu öğrenen Ovi ve Teju ne tepki verecek? Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Baş Tacım 19 Ocak Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 185. bölümüyle izle7.com’da.

185. Bölüm

Arjun’un kendisine dönmesi için mabede gidip dua eden Ovi karşısında Purvi’yi görünce öfkelenir. Kızlarının tartıştığını gören Archana çok üzülür. Savita evine misafir olarak gelen Vaşali ve Ankit’i evden kovar. Teju Sachin’e boşanma davası hakkında sorular sorsa da Sachin bunları cevaplamadan uzaklaşır. Soham’ın bebeklik fotoğrafını gören Teju ve Ovi Savita’ya fotoğraftaki bebeğin kim olduğunu sorar. Savita ise geçmişte yaşanan olayları anlatır. Soham’ın kardeşi olduğunu öğrenen Teju ve Ovi ne tepki verecek?

Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile her akşam 21:15’te Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Hint ekranlarında fırtınalar estiren Pavitra Rishta, Baş Tacım adıyla ekrandaki yerini alıyor. Başrollerini Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput’un üstlendiği Baş Tacım, heyecan dolu bölümleriyle Kanal 7’de oluyor.

Archana’nın yengesi Manjusha, Manav’ın iyi bir makine mühendisi olduğunu söyleyerek onların evlenmelerini sağlar. Fakat Archana evlendikten sonra Manav’ın aslında bir tamirci olduğunu öğrenir. Bu gerçek Archana’nın yüzüne tokat gibi çarpar. Kendisine yalan söylendiğini düşünen Archana evliliğinden yine de vazgeçmez. Öte yandan Manav’ın kardeşi Sachin bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Onun hamile eşi Shravani ise bir başına kalır. Manav’ın ailesi, onun Archana’dan ayrılıp Shravani ile evlenmesi gerektiğini söyler. İstemeyerek de olsa Manav’dan ayrılan Archana şehri terk eder. Yıllar sonra geri dönen Archana, Manav ile yeniden kavuşacak mı? Shravani, çocuğunu babasız büyütebilecek mi? İki kadın arasında kalan Manav ne karar verecek? Hepsi ve daha fazlası Baş Tacım ile ekrandaki yerini alıyor.

Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile hafta içi 12:45’te Kanal 7’de…

Yönetmen: Ravindra Gauta
Yapımcı: Ekta Kapoor
Senaryo: R M Joshi Anil, Nagpal Gitangshu Dey, Vikas Tiwari, Nidhi Singh, Neha Shrivastava, Ved Raj, Shweta Bhardwaj
Oyuncular: Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput, Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi,
Ankit Narang, Ankita Lokhande, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga

YENİ BÖLÜMLER izle7.com