Baş Tacım – Pavitra Rishta 94. Bölüm İzle

28 Eylül 2021 Salı

VARŞA ÜZÜNTÜSÜNÜ ANNESİYLE PAYLAŞIYOR

Baş Tacım’da bugün Archana kardeşleriyle birlikte mabetten eve döner. Varşa annesine bir daha çocuk sahibi olamayacağını söyler. Bunu duyan Solu ne yapacak? Ekranların sevilen Hint dizisi Baş Tacım 28 Eylül Salı günü yayınlanan son bölümü 94. bölümüyle izle7.com’da.

94. Bölüm

Bir daha anne olamayacağını öğrenen Varşa hayatını mahvettiği için kendisini suçlar. Darmiş Satiş’in kendisi hakkındaki gerçeği öğrenip iş ortaklığını bozmasından korkar. Maduri eşyalarını toplayıp evine geri dönmeye karar verir. Varşa’yla konuşmak isteyen Satiş onu evde bulamaz. Otele giden Darmiş Maduri’nin otelden ayrıldığını öğrenir ve onu aramaya başlar. Her yerde Maduri’yi arayan Satiş onu kendi evince bulunca şok olur. Archana kardeşleriyle birlikte mabetten eve döner. Varşa annesine bir daha çocuk sahibi olamayacağını söyler. Bunu duyan Solu ne tepki verecek?

Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile her akşam 19:00’da Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Hint ekranlarında fırtınalar estiren Pavitra Rishta, Baş Tacım adıyla ekrandaki yerini alıyor. Baş rollerini Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput’un üstlendiği Baş Tacım, heyecan dolu bölümleriyle Kanal 7’de oluyor.

Archana’nın yengesi Manjusha, Manav’ın iyi bir makine mühendisi olduğunu söyleyerek onların evlenmelerini sağlar. Fakat Archana evlendikten sonra Manav’ın aslında bir tamirci olduğunu öğrenir. Bu gerçek Archana’nın yüzüne tokat gibi çarpar. Kendisine yalan söylendiğini düşünen Archana evliliğinden yine de vazgeçmez. Öte yandan Manav’ın kardeşi Sachin bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Onun hamile eşi Shravani ise bir başına kalır. Manav’ın ailesi, onun Archana’dan ayrılıp Shravani ile evlenmesi gerektiğini söyler. İstemeyerek de olsa Manav’dan ayrılan Archana şehri terk eder. Yıllar sonra geri dönen Archana, Manav ile yeniden kavuşacak mı? Shravani, çocuğunu babasız büyütebilecek mi? İki kadın arasında kalan Manav ne karar verecek? Hepsi ve daha fazlası Baş Tacım ile ekrandaki yerini alıyor.

Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile hafta içi her akşam 19:00’da Kanal 7’de…

Yönetmen: Ravindra Gauta
Yapımcı: Ekta Kapoor
Senaryo: R M Joshi Anil, Nagpal Gitangshu Dey, Vikas Tiwari, Nidhi Singh, Neha Shrivastava, Ved Raj, Shweta Bhardwaj
Oyuncular: Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput, Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi,
Ankit Narang, Ankita Lokhande, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga

YENİ BÖLÜMLER izle7.com