Bıçak Sırtı – Swaragini 10. Bölüm İzle

26 Ekim Cumartesi

LUKŞİ RAGİNİ’Yİ SEVMEDİĞİNİ SÖYLEYECEK Mİ?

Ekranların sevilen günlük Hint dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 26 Ekim Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 10. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Lukşi babasının baskısına dayanamaz ve evi terk eder. Ragini ve Swara’nın yanına gelen Lukşi onlara yardım etmek istediğini söyler. Lukşi Swara’ya Ragini’yi sevmediğini söyleyebilecek mi?

10. Bölüm

Ragini ve Swara Shektar’ın Sharmishtha’yla evlenmesi için ellerinden geleni yapacaklarına dair birbirlerine söz verir. Parvati torunlarının bu tutumundan çok rahatsız olur. Evini terk eden Lukşi ise Swara ve Ragini’ye yardımcı olmak için onların yanına gider. Ragini Lukşi’yi görünce huzursuz olur ve yanlarından ayrılır. Lukşi Swara’ya Ragini’nin gitmesinin iyi olduğunu söyler. Swara bunu duyunca Lukşi’ye çok öfkelenir. Lukşi Ragini’yi sevmediğini Swara’ya itiraf edebilecek mi?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com