Bıçak Sırtı – Swaragini 100. Bölüm İzle

25 Ocak Cumartesi

RAGİNİ’NİN OYUNU ORTAYA ÇIKIYOR

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 25 Ocak Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 100. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Parinita herkesin içinde Ragini’nin planlarını anlatır. Hamile olmadığı ortaya çıkan Ragini göz yaşlarına boğulur. Herkes tarafından dışlanan Ragini ne yapacak?

100. Bölüm

Swara Sahil’den kurtulur ve evine döner. Bunun için evde bir tören düzenlenir. Parinita herkesin içinde Ragini’nin hamile olmadığını söyler. Ragini ve Sharmishtha’nın planı ortaya çıkınca Swara büyük bir şok yaşar. Parvati’nin bebeği istemediği için böyle bir şey yaptığını söyleyen Ragini göz yaşlarına boğulur. Bunun üzerine Durgaprasa Parvati’ye kendi torununa nasıl kıyabildiğini sorup onu evden kovar. Parinita bu durumdan kendisine pay çıkarmaya çalışır fakat başarılı olamaz. Herkesin gözünde yalancı durumuna düşen Ragini ne yapacak?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com