Bıçak Sırtı – Swaragini 104. Bölüm İzle

29 Ocak Çarşamba

RAGİNİ ZOR DURUMDA

Kanal 7’nin sevilen dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 29 Ocak Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 104. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Swara kardeşinin yaşadığını öğrenince neye uğradığını şaşırır. Ragini ise gizemli birisi tarafından sürekli tehdit edilir. Zor durumda kalan Ragini ne yapacak?

104. Bölüm

Swara babaannesinin hemşireyle anlaşıp bebekten kurtulduğunu öğrenince büyük bir şok yaşar. Durumu Sanskar’a anlatan Swara kardeşini bulmak için her şeyi yapacağını söyler. Ragini ise gizli bir isim tarafından tehdit mesajları alır. Ragini’nin her yaptığınsan haberdar olan bu kişi onu sürekli zor işler yapmaya zorlar. Bu yüzden Swara’ya tokat atmak zorunda kalan Ragini herkesin tepkisini çeker. Ragini’yi tehdit eden bu gizemli kişi kim?

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 28 Ocak Salı günü yayınlanan son bölüm 103. bölümüyle izle7.com’da. Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com