Bıçak Sırtı – Swaragini 106. Bölüm İzle

31 Ocak Cuma

GİZEMLİ KADIN KİM

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 31 Ocak Cuma günü yayınlanan son bölüm 106. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Adash Swara ve Ragini’yi kardeşleriyle tehdit eder. Swara ve Ragini ise kardeşlerini kurtarmak için bir ol arar. Fakat eve gelen gizemli kadın ikisini de şok eder.

106. Bölüm

Swara ve Ragini şantajcının kendi ailelerinden Adash olduğunu görünce büyük bir şok yaşar. Adash iki kız kardeşi yeni doğan kardeşleriyle tehdit eder. Köşeye sıkışan Swara ve Ragini bir olan yapıp kardeşlerini Adash’ın elinden kurtarmaya çalışır. Adash eve bir kadın getirir fakat bu kişinin yüzünün görünmesini istemez. Onu takip eden Swara ise kadınla ilgili büyük bir sır öğrenir. Swara ve Ragini’yi şok eden bu kadın kim?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com