Bıçak Sırtı – Swaragini 107. Bölüm İzle

1 Şubat Cumartesi

DURGAPRASAD YAŞAYACAK MI?

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 1 Şubat Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 107. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Adash tüm ailesini evden kovar ve onlara ağır hakaretler eder. Oğlu tarafından büyük bir darbe yiyen Durgaprasad yaşadıklarını kaldıramaz ve fenalaşır. Durgaprasad kurtulacak mı?

107. Bölüm

Eve gelen kadının Parinita olduğunu gören Swara ve Ragini büyük bir şok yaşar. Kardeşlerini kurtarmak için harekete geçen ikili büyük zorluklara rağmen onu almayı başarır. Tüm foyası ortaya çıkan Adash ise Maheshvari ailesini evden kovar. Shekar ise annesinin bebeğine yaptıklarından sonra onu görmek istemediğini söyler. Parvati Parinita’yla iş birliği yapıp çocuklarını evden kovar. Yaşadıklarının haber bülteninde yer aldığını gören Maheshvari ailesi yıkılır. Duyduklarını kaldıramayan Durgaprasad bir anda fenalaşır ve hastaneye kaldırılır. Durgaprasad’ın hayatı kurtulacak mı?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com