Bıçak Sırtı – Swaragini 108. Bölüm İzle

2 Şubat Pazar

MAHESHVARİ AİLESİ ZORDA

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 2 Şubat Pazar günü yayınlanan son bölüm 108. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Durgaprasa kurtulur fakat bu sefer de parasızlık yüzünden hastanede rehin tutulur. Parinita aileye istedikleri parayı vereceğini söyler fakat bir şartı vardır.

108. Bölüm

Durgaprasad’ın durumu an be an kötüleşir. Lukşi ise hastaneye para veremez ve Adash’tan yardım ister. Fakat Adash onlarla dalga geçer ve aralarında büyük bir kavga çıkar. Tüm aile para bulmak için seferber olur. Fakat çaldıkları her kapı yüzlerine kapanır. Parvati Sharmishtha’nın altınlarını vermek istemez ve bu yüzden Swara’yı tutuklatır. Parinita Maheshvari ailesiyle dalga geçmeyi sürdürür. Hastane parasını veren Parinita tüm aileden kendilerine hizmet etmesini ister. Maheshvari ailesi onun bu isteğini kabul edecek mi?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com