Bıçak Sırtı – Swaragini 109. Bölüm İzle

3 Şubat Pazartesi

SANSKAR KOVULACAK MI?

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 3 Şubat Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 109. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Parinita kayınvalidesine eziyet etmeyi sürdürür. Sanskar ise yeni bir işe girer. Adash Sanskar’ı işten kovdurtmak için onun patronuna yalan söyler. Sanskar işten atılacak mı?

109. Bölüm

Sanskar Parinita’nın parasını ödeyebilmek için bir iş bulur. Lukşi ise bir an önce para kazanmanın başka yollarını arar ve yasa dışı bir işe kalkışır. Parvati ise evde olup bitenleri Parinita’ya aktarır. Annapurna ise Parinita’nın zulmüne rağmen kocasına bakmaya çalışır fakat gelini onun işini sürekli zorlaştırır. Adash Sanskar’ın girdiği iş yerine gider ve onun işine engel olmaya çalışır. Ailesini Sanskar’ın patronuna kötüleyen Adash, onun da yalancı olduğunu söyler. Sanskar işinden kovulacak mı?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com