Bıçak Sırtı – Swaragini 110. Bölüm İzle

4 Şubat Salı

LUKŞİ’NİN İŞİ ORTAYA ÇIKACAK MI?

Kanal 7 ekranlarının sevilen yabancı dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 4 Şubat Salı günü yayınlanan son bölüm 110. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Swara Durgaprasa ve Annapurna’yı kurtarmak ister fakat önüne büyük bir engel çıkar. Lukşi ise bulaştığı yasa dışı işi ailesinden gizlemeye çalışır.

110. Bölüm

Adash Sanskar’ı kötü düşürmek için her yolu dener ve başarılı olur. Sanskar’ın işten kovulması onları yıkarken Parinita ve Adash onlarla dalga geçer. Swara ve Ragini Annapurna’nın çektiği eziyete son vermek için insan hakları savunucularıyla iş birliği yapar. Fakat Adash Annapurna’yı çocuklarını öldürmekle tehdit edip evlerinde iyi olduklarını söylemeye razı eder. Lukşi ise yaptığı yasa dışı işten kazandığı parayı ailesine açıklayamaz. Parvati onun para toplamaya başladığını öğrenince Adash’ı uyarır. Lukşi’nin yaptığı iş ortaya çıkacak mı?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com