Bıçak Sırtı – Swaragini 111. Bölüm İzle

5 Şubat Çarşamba

LUKŞİ HAPİSTE

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 5 Şubat Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 111. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Sanskar Lukşi’yi polise ihbar eder. Lukşi Sanskar’dan böyle bir şey beklemediği için yıkılır. Hapse giren Lukşi Sanskar’ın gerçek niyetini öğrenecek mi?

111. Bölüm

Adash’ın Sanskar’a bir tuzak kurar ve onu aileden atmaya çalışır. Sanskar Lukşi’nin yaptığı yasa dışı öğrenir ve onu polise ihbar eder. Lukşi bunu öğrenince yıkılır. Sanskar her ne kadar Lukşi’nin iyiliğini düşünse de kimse onu anlamaz. Ragini ve Swara’nın da bu yüzden arası açılır. Öte yandan Parvati ailesini yeniden yanına almak için harekete geçer.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015