Bıçak Sırtı – Swaragini 113. Bölüm İzle

6 Şubat Perşembe

PARVATİ KÖŞEYE SIKIŞIYOR

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 7 Şubat Cuma günü yayınlanan son bölüm 113. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Ragini Adash’ın bir oyun oynadığını anlar ve gerçekleri ortaya çıkarmak için harekete geçer. Sharmistha ise kayınvalidesinin yaptıklarını öğrenir ve onunla yüzleşir. Köşeye sıkışan Parvati ne yapacak?

113. Bölüm

Swara kafasındaki soru işaretlerini Ragini’ye iletir. Ragini’de Adash’tan hesap sorar. Fakat Adash’ın tehdit ettiği Durgaprasa onun soru işaretlerini cevaplar. Fakat Ragini Durgaprasa ve Annapurna’nın konuşmalarını duyar. Onların mecburen böyle davrandığı öğrenen Ragini gerçeğin peşine düşer. Öte yandan Sharmishtha oğlunu hasta eden kişinin Parvati olduğunu öğrenir ve onun karşısına çıkıp hesap sorar. Parvati gerçeklerin ortaya çıktığını anlayınca ne yapacak?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com