Bıçak Sırtı – Swaragini 118. Bölüm İzle

12 Şubat Çarşamba

RAGİNİ BİR İZ BULUYOR

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 12 Şubat Çarşamba günü yayınlanan son bölüm 118. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Ragini ve Swara Uttaran’ın düğünü için hazırlık yapar. Düğündeki dansçılardan birinin Lukşi’yle bir alakası olduğunu düşünen Ragini gerçeği öğrenmeye çalışır. Ragini şüphelerinde haklı mı?

118. Bölüm

Uttaran’ın düğün töreni düzenlemelerini Ragini ve Swara üstlenir. Aylar sonra Maheshvari ailesinin evine gelen iki kardeş duygusal anlar yaşar. Sanskar ise Swara’ya karşı duyduğu öfkeye engel olamaz ve onu her fırsatta azarlar. Ragini ise törende gizemli bir kadınla karşılaşır. Uttaran’ın kayınvalidesi ise kibirli tavırlarıyla Annapurna’nın aklını karıştırır. Annapurna kızlarının evlenince mutsuz olacağını düşünür ama kimse ona inanmaz. Ragini dansçı kızlardan birinin Lukşi’yle bir ilgisi olduğunu düşünür ve onun peşine düşer. Ragini şüphelerinde haklı mı?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com