Bıçak Sırtı – Swaragini 119. Bölüm İzle

13 Şubat Perşembe

RAGİNİ LUKŞİ’YLE İLGİLİ BİR KARAR VERİR

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 13 Şubat Perşembe günü yayınlanan son bölüm 119. bölümüyle izle7.com’da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Ragini Lukşi’yle ilgili bir haber alır ve bu haber sonucunda karar vermek zorunda kalır. Herkesin hayatını etkileyecek bu karar ne?

119. Bölüm

Ragini Sanskar ve Swara’dan barışmalarını ister. Fakat onlar birbirlerine öfkelerini kusar. Swara Ragini’ye Sanskar’ın yanında söylediği sözler için kızar. Uttara ise nişanlısının ailesinin kendisine uygun olmadığını anlayıp nişanı bozar. Sujata bunun için kızına kızarken Sanskar kardeşini savunur. Çirak eve gelip ailesini reddettiğini ve Uttara’yla evlenmek istediğini söyler. Sanskar Swara’nın Lukşi’yle ilgili haber aldığını öğrenip çok öfkelenir. Ragini ise Lukşi’yle ilgili aldığı haberden sonra bir karar verir. Ragini’nin verdiği karar ne?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

YENİ BÖLÜMLER izle7.com